Järjehoidjad

Star Wars: Force Unleashed 2

Alternatiivsed nimed: Star Wars: Force Unleashed 2

Mäng Star Wars: Force Unleashed 2 - on tõeliselt multi-platvorm shooter (Xbox 360, PS3, Nintendo Wii, PS2, PSP, Nintendo DS, PC), mis ei jäta ükskõikseks ühtegi gamer entusiastlik ilukirjandus oma põnev ajalugu, hingematvalt seiklusi ja salapärane saladusi. See video mäng esitleti kuulsa Ameerika näitleja ja produtsent Samuel Leroy Jackson aasta lõpus 2009 on Spike Video Game Awards. Arendaja ja kirjastaja seda mängu on LucasArts Entertainment Company, selle lokalizavala Venemaal tuntud firma 1C-SoftKlab. Vene versiooni mängu nimetatakse Star Wars: Unleashed Power 2.

Sündmused mängu toimumist kolmanda ja neljanda episoodi Star Wars.

Peategelane ärkab mingi lab planeedil Kamino. Kõigile teada Lord Vader tungivalt kangelane, et ta ei ole mees, vaid ainult eksperimentaalne kloon, mis on loodud üksnes selleks, et ta on täitnud tahte keiser. Kuid kangelane põgeneb vanglast, sest nad ei usu, et lugu Lord Vader.

Nii algab lugu Force Unleashed 2. See on see, mida te näete, kui lähete ametlikul kodulehel mängu ja otsustab laadida Star Wars: Force Unleashed 2. Paigaldada oma PC mäng ja mängima hakata, õpid järgmisi märke:

• Darth Vader

• peategelane - Starkiller

• Juno Eclipse - armastatud meie peategelane, üks ülemate Alliance ja laevakapteni «Päästekomitee»

• Baron Tarko - kaupmees orjad, kasiino omanik, kes on ka ülem üksus, mis asub planeedil Cato Neimoidia

• Üldine Kota - Jedi Master.

Nagu eelmises punktis, siin tähemärki on relvi ja võimu. Nii Starkiller on kaks lightsabers ja omadused nende mõõga sõltub värvi kristall. Lisaks saab mängija kasutada jõudu. Võime iseloomu ilmuvad sõltuvalt sellest, kuidas te kaotate mängu, või nad võivad parandada aspektidele, mis antakse tapvate oma vastastega. Combat oskuste samuti suureneb nende punktide suhtes. Mängus Star Wars Force 2 Anlished ilmus kangelased uusi võimeid

1. Insanity - tema tegevus on tingitud asjaolust, et vaenlased alustada enesetappu või alustada aidates mängija ise.

2. Riot jõud - selle tegevuse põhjuseks on asjaolu, et lühiajaline suurendab kahju ja jõud, mis on Stapkiller.

Kui sa ei ole veel otsustanud, kas alla laadida selles mängus, siis on soovitav taotleda internetis Star Wars: Force Unleashed 2 videos. Tutvuksid nende või mõne teise videomängu Force Unleashed 2 saate paremini aru, kas ei raiska oma aega selles mängus.

Ja see (mängu) on tõesti hea. Lõppude lõpuks, see on kaks täiesti vastupidine lõpp: Final Cut-stseen sõltub sellest, mida - tume või hele - pool valib peategelane. Et hoida intriig ja jäta teid teadmata lõpp, me ei avalda nende sisu lõpud siin. Saa Star Wars: Force Unleashed 2 mängu ja teeb selle valiku ise! Ja las kogu mängu üldiselt, on meeldiv üllatus.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more