Järjehoidjad

Riigi lagunemine 2

Alternatiivsed nimed: Dickey osariik 2

Game State of Decay 2 valib elu!

2. lagunemise riik on kauaoodatud jätk esimese tuntud osa, millel on suur hulk fänne. Uues versioonis soovivad autorid jätkata seiklusi maailmas, mis on sattunud täielikku kaosesse. Teaduse areng on toonud inimkonna apokalüpsile, inimesed muutusid zombisideks ilma elu, tundedeta ja piiranguteta. Isegi need, kellel on endiselt südame peksmine, ei ole enam tavapärases mõttes inimesed, nende eesmärk on ellu jääda, seetõttu pole moraalseid põhimõtteid ja seadusi ei kohaldata. Kõik keerleb ainsa eesmärgi nimel, et mitte surnud surnud.

Kuna arendajad lubavad mängida mängu State of Decay 2, on see saadaval mitmesugustes seadmetes, see on saadaval arvutiga Microsoft Windows 10 ja Xbox One'i abil. Teave uue vähe kohta, kuid usaldusega võime rääkida jutu jätkamisest. Virtuaalmaailm muutub veelgi ohtlikumaks ja ressursse pole piisavalt, et kõik jääksid ellu. Vaenlased ei ole mitte ainult ülestõusnud surnukehad, vaid ka ellujäänud. Võite tugineda ainult tõelistele sõpradele, selle post-apokalüptilise maailma hullumeelsed elanikud on veelgi ohtlikumad kui zombisid, nad on valmis kasumi nimel mis tahes trikkile, tähendusele ja julmusele minema, et ära võtta tarned, mis lähevad nii raske.

Teavitage mängu kui klient, et võidelda võitluse teekonnaga on vaja alla laadida 2. detsembri staatus ja pärast seda peate loa väljastama. Pärast neid mitte keerulisi protseduure avaneb mängijate ees pahatahtlik ja kohutav maailm, kus igal inimesel on oma ellujäämisstrateegia.

Omadused Riigi lagunemine 2.

mänguarendajat lubavad avatud virtuaalset maailma veelgi rohkem kui eelmises osas ja selles oli see 16x16 kilomeetrit. Graafika peaks tabama ka realistliku ja võimsa eriefektiga mängijaid. Sõltuvalt valitud strateegiast saate mängida 2. detsembri seisundis nii iseseisvalt kui ka sõprade ettevõttes. Igal tähemärgil on oma isiklikud omadused:

  • Välimus;
  • Personal,
  • Oskused;
  • Teadmised.

. Osa neist on saadaval algsel valikul ja mõned oskused tuleb saada, läbides samm-sammult. Innovatsioon selles mängus on see, et lisaks kangelase isikuandmete valikule, nagu näiteks elukutse, oskused ja iseloom, on neil ka puudusi. Näiteks võib kangelane olla kalduv alkoholismile või isegi narkomaaniks või võib paanikas olla keerulises olukorras.

režiimi mängus on kaks üksikuid ja neli tähemärki. Ettevõte on absoluutselt unikaalne ja seega on nende ajalugu sama. Selleks, et mängus liikuda, peate hoolitsema kõige vajalike relvade, ravimite, toidu, vee ja loomulikult hästi rikastatud aluse eest, soovitavalt koos pea ja turvaelementidega. Selles universumis on ressursid väga väikesed, nende ühele alale sisenemine ei toimi, mistõttu autorid on ehitanud laia kommunikatsioonivaliku. Esiteks on meeskonnal lihtsam võidelda, teiseks on võimalik ühendada teiste meeskondadega ja kolmandaks, uute maade omandamine suudab rahuldada nii sõbralikke liite kui ka väga agressiivseid mõtteid. Mõne puhul on võimalik sõlmida vastastikku kasulik kokkulepe ning müüa või osta ülejäägiressursse.

Meeskonnatööd ei piirata, kui valida mitme mängijaga režiim, mis on nelja tähemärki kooperatiiv, neid on lihtne jagada, et saavutada ühiseid eesmärke, näiteks tagaosa katmiseks, kaks lähevad vajaliku poodi otsima, mis on säilinud, ja neljas mängib juhi rolli, kes ootab seltsimehi.

ostu riiki, 2. detsember, võib olla juba 2017. aasta juunis, samas kui arendajad jagavad teavet väga tagasihoidlikult ning mängukogukond on kaotanud ja kahtlustab uusi väljaandeid.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more