Järjehoidjad

Ellujäämisseisund

Alternatiivsed nimed: Ellujäämisseisund

Stav Survival PC - post-apokalüpsis ei ole põhjust alla anda

Ebabanaalne strateegia post-apokalüpsise ellujäämisriigi maailmas. Siin on inimesed kaotanud lootuse ja usu. Ellujäämine on järjest raskem. Ressursse napib. Pole selge, mida teha. Nad vajavad uut juhti, tugevat ja iseseisvat, kes teaks, mida ja kuidas teha. Proovige ennast päästjana ja varjupaigaülemana. Ehitage ja arendage seda. Uurige läheduses asuvaid territooriume, avastage uusi, otsige ellujäänuid ja lahingvaenlasi. See maailm on teile avatud. Siin on kõik võimalik. Peaasi meeles pidada, et nõrkused siia ei kuulu. Ainult tugevad võidavad ja jäävad ellu. Tavaline looduslik valik.

: Survival State - mängu algus

Kummalisel kombel algas post-apokalüpsise lugu Halloweenist. Maailm polnud selleks valmis. Zombide sissetung on meid muutnud. Inimesed hakkasid kogukondades ühinema ja ehitama kaitstud linnu. Maailm ei ole sama. Kuid me jääme niikuinii ellu.

Väike rühm ellujäänuid kolib linnas ringi. Nende juurde jookseb koer ja haugub. Näib, et ta tahab midagi öelda. Tõepoolest, mitu zombiet ründas tüdrukut, sai ta nendega suurepäraselt hakkama ilma teie abita. Kuid mitte nii lihtne. Ees on veel surnud. Me ühendame jõud ja proovime võidelda tagasi. Sinu tegelane relvaga, tüdruk Maddy ristluuga. Surnud inimesi on liiga palju, kasutage tegelase oskusi ja paigaldage torn - automaatne suurekaliibriline kuulipilduja saab suurepäraselt hakkama zombidega. Kuulipilduja laseb väga valjult ja meelitab üha rohkem koletisi, kasutage Maddy "heligranaadi" võimet. Maddy kutsub teie rühma üles teda varjupaika saatma, sest see pole sellest kohast kaugel ja võite sinna varjupaika minna. Teised ellujäänud kohtuvad varjupaigas. Nad pole teie saabumise üle eriti rõõmsad. Kuid ellujäämiseks on vaja ühendada ja töökäsi pole piisavalt, jääte alles. Eriti kuna te aitasite Maddyt, hoolitsevad nad teie eest.

Siin algab teie tutvumine mänguga. Varjualune on väike, kuid teie kätes muudate selle hubaseks ja kaitstuks. Esiteks on teie meeskond näljane ja teda tuleb toita. Ehitage talu köögiviljade kasvatamiseks. Klõpsame paremas alanurgas hoone menüül ja klõpsake talul, siis valime ehituse ja ehitamise koha - see on lihtne. Järgmisena vajame puud kaitserajatiste ehitamiseks. Läheme ehitusmenüüsse ja valime puulao. Kõigile ei meeldi, et otsustate elada nende laagris, kuid koos on turvalisem.

Laagrist mitte kaugel kukkus kopter alla, peate selle kontrollima. Võib-olla keegi jäi ellu. Laagris olevad inimesed ei muretse turvalisuse pärast väga ja üritavad lihtsalt surnuid hävitada, ehkki soovitasite võtta läbimõeldud toiminguid, et ohvreid ei juhtuks. Hukkunuid on liiga palju ja elavad taganevad müüride tagant. Kaotuste taastamiseks ehitame kasarmu ja koolitame uusi hävitajaid. Vahepeal otsustavad teie kangelane ja päästetud Maddy seina ääres oleva sorteeri, et hävitada üks surnute ülemus, ilma milleta on zombisid lihtsam tappa. Lahing toimub kohas, kus kontrollite tegelasi, kasutate nende võimeid ja hävitate ründajad. Niipea kui vaenlase eluliin langeb nulli, võidad. Võtke tasu tagasi seinale.

Olles koletistega kopteriga tegelenud, laiendame varjupaiga territooriumi. Kopter on tugevalt kahjustatud, radar ei tööta. Selle parandamiseks vajate laborit. Selleks suurendage varjupaika ja uurige lähedalasuvaid territooriume - päästage ellujäänud ja puhastage zombide tänavad. See võimaldab meil oma kindlust taas laiendada ja labori avada. Dr Yamazaki, kes on valmis teiega koostööd tegema, tuleb sellest välja. See aitab taastada kopteri radari, tema abiga on võimalik püüda ellujäänute signaale. Sellega lõppeb mängu "Survival State" proloogi esimene osa. Ülejäänud on teie enda otsustada.

Laadige alla

Stavl Survival - teie reisi algus

Järgige linki ja installige BlueStacks - androidi emulaator, mängime mängu läbi selle. Pärast emulaatori installimist sisestage oma gmaili andmed, leidke mäng Google Playst (see kõik tehakse emulaatori sees), laadige see alla ja mängige arvutis oma riiki Survival. Mängu ajal tegelete järgmisega:

 • arendada peavarju
 • majja
 • uurige uusi tehnoloogiaid
 • võitlejate palkamiseks kaitseks
 • ressursside ammutamiseks
 • päästa ellujäänud
 • laiendada territooriumi
 • uurige läheduses asuvaid varjupaiku
 • hävitada zombisid
 • võitlus ülemustega
 • pump kangelased üle

Nagu näete, ühendab Survival State mitte ainult strateegia, vaid ka RPG-d, lahingud ja kaklused ning ehituse ja palju muud. Kui olete post-apokalüptiliste mängude fänn, laadige kindlasti alla ja installige.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more