Järjehoidjad

State of Decay

Alternatiivsed nimed: State of Decay

Game riigi lagunemine on täiesti uus projekt. Tema ametlik release näed igaüks mängijatele väga kiiresti - 29. novembril. Alustuseks mängib programm on läbi Steam, nagu eespool öeldud maksumus mäng on 6,99 dollarit. Loojad mängu lubaduse esitleda midagi enamat. Midagi, mis võiks toota ainult fantaasia. See mäng on õnnistuseks neile mängijatele, kes armastavad lugusid zombisid ja lihtsalt oma elu ei ole tasuta online mänge.

Action State of Decay Internetis toimub maailmas pärast maailma lõppu. Pärast tagasipöördumist ema kõik zombi maailm, nagu me harjunud nägema teda, kadus. Inimkond on peaaegu täiesti kadunud. Kohapeal vaid paar õnnelik ellujäänud, nende hulgas oma iseloomu. Õlgadele need õnnelikud nüüd kandma uskumatu vastutus, sest neil on päästa maailma ja tuua ta tagasi oma endise elu.

Ausalt, see mäng on mitte kerge südamega. Siin on ellu jääda ning teha seda aega. Nagu arendajad projekti nüüd mängu mängida riigi lagunemine on palju raskem, muutes gameplay ise on uskumatult põnev ja huvitav. Kontaktisik kõik mängijad olemas tohutu hulk külalistele ja missioonid ellujäämise, saad palju saavutusi, ja on teie käsutuses kõige erinevamad relvi.

Kuna see on online mäng, et järelikult siis peaks juba arvanud, et riik Decay registreerimine on kohustuslik protsess. Sa pead eelnevalt programmi installida Steam (kui olete mängija rikkalikult kogemusi, see on kõige tõenäolisem juba see programm arvutisse) ja registreerima. Ja alles pärast seda, et te ei saa osta õnne, paigaldada see oma arvutisse ning registreeri oma konto ta.

Sa ei tohiks hirmutada sellest, et nüüd kodulehel mäng ei ole sõna vene keeles. Esiteks, sa pead mingit probleemi mõista kõik arusaadav ja teiseks registreerimise käigus on sul võimalik Steam vene liides, nii alla laadida ja installida programm teile ei ole raske.

Kõigepealt mängida riigi lagunemine, saab määrata tavalisest Volituste kasutajanimi, parool, e-postkast.

See on üsna ebatavaline maailm zombisid. Tegelikult on see mäng on omamoodi läbimurre. See mäng - konstant või stop race ellujäämise nimel. Projekti teeb veelgi võlu, on vähene ettekavatsetud plaan arendajatele. Sinu elu on sinu kätes. Ärge loota krunt mäng, teie edu sõltub teie ja kui edukas on teie päästmisplaanist!

Vaatamata sellele, et kuni selle mängu riigi Decay tasuta ebaõnnestub, palju mängijaid on juba avaldanud soovi osta juurdepääsu projekti testida kõiki oma funktsioone.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more