Järjehoidjad

Staxel

Alternatiivsed nimed:

Staxel on mäng, mis tundub paljudele esmapilgul tuttav. Pixel 3D graafika, maailm näeb väga ebatavaline välja, kõik on värviline ja positiivne. Muusika on meeldiv ja pealetükkimatu.

Enne Staxeli mängimist külastate tegelaste redaktorit. Valige peategelase sugu ja välimus.

Lisaks tuleb valida maailma suurus, farmi nimi, üksikmängija või online koos teiste mängijatega ja veel mõned parameetrid.

Järgmisena tuleb läbida väike koolitus, kus näidatakse, mis on mis ja algab mänguprotsess.

Süžee on siin üsna lihtne, kuid see on olemas, mis sellistes mängudes alati nii ei ole.

Siin on vaja:

  • Avastage tohutut mängumaailma.
  • Mängige oma lemmikloomaga ja hoolitsege selle eest.
  • Koguge ümberkaudsetelt aladelt ressursse.
  • Ehitage ja uuendage hooneid.
  • Kasvatage taimi lihtsatest peenardest pärispuudeni.
  • Mine kalale.
  • Putukate püüdmine võrguga.

Ja palju muid huvitavaid tegevusi ootab teid selles mängus. Võite isegi mesilasi aretama hakata.

Ülesanded päevikust toovad suurimat kasumit, uurige seda sagedamini ja saage näpunäiteid, mida huvitavat teha, millest hetkel kõige suurem kasu on.

Ärge jätke ka oma maja järelevalveta. Sul on võimalus sisekeskkonda parendada, täites eluaset meelepäraste esemetega.

Hea oleks ka maja juures muru korras hoida ja varustada. Ehitage sellele lemmikloomamaja, pingid ja juurviljapeenrad. Võluvesi kastmiseks aitab teil kiiresti saaki saada. Kuid see on väga väärtuslik ressurss, kulutage seda hoolikalt.

Talu asub maalilises kohas, väikese ja väga hubase linnakese äärelinnas sõbralike elanikega, kes annavad hea meelega nõu või ülesande.

Linna poed ja kõrtsid on väga kasulikud valmistatud toodete müümisel ning ehitus- ja kodukaunistuste jaoks vajalike materjalide ostmisel.

Seda kõike ümbritseb tohutu maagiline maailm, mida saate uurida, avastades uusi huvitavaid kohti ja kogudes haruldasi ressursse väga pikka aega. Kuid olge oma eksirännakutel ettevaatlik, kõik maailma elanikud pole sõbralikud, on isegi koletisi, kuigi nad näevad välja üsna naljakad ja armsad, kuid võivad teie tervist oluliselt kahjustada.

Mäng muudab aastaaega, mis muudab mängu mitmekesisemaks. Hooajaliste pühade puhul korraldatakse temaatilisi võistlusi ja pidulikke üritusi.

Arendajad ei unusta mängu aeg-ajalt uue sisuga täita, avaldades värskendusi.

Kui teile tundub üksi mängimine igav, mängige oma sõpradega ja saate teada, kes on teie seast parim põllumees. Või mängige teiste juhuslike mängijatega, uusi sõpru on alati tore leida.

Staxeli tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Kuid teil on võimalus osta see imeline mäng Steami saidilt või arendajate ametlikul veebisaidil.

Hakkake mängima kohe, et ajutiselt elama asuda muinasjutulises maagilises maailmas, kus on meeldivad elanikud ja palju lõbusat meelelahutust!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more