Järjehoidjad

Steamcraft

Alternatiivsed nimed: Steamcraft

Steamcraft Game - brauseri laskur autos, millel on aurumootor. Mäng on tehtud steampunki žanris.

Plot mängu Steamcraft

Plot räägib kahest leiutajast. 19. sajandi viimases kvartalis jõid Inglismaal William Howard ja tema sõber James Woutt ühes Suurbritannia pealinna ääres asuvas söögikohas. Vestluse teema oli huvitav: aja uus leiutis - aurumootorid. Aktiivse arutelu ajal oli neil idee. See oli see, et kui sa ühendad autosid koos aurumootoriga gladiaatoriga, siis saad midagi huvitavat. Samuti oleks huvitav, kui keegi loob nendes lahingutes meistrivõistlused, mis võivad lõpuks muutuda rahvusvaheliseks. Ja rahvusvahelised turniirid on võimalus raha teenida investorite ja suure hulga fännide abiga.

Ja siin, Howard on dawned ja miks nad ise ei peaks korraldama rahvusvahelisi turniire aurumasinate vahel ja pakkusid oma ideed sõbrale. Ta oli õnnelikult nõus.

on saanud 1881. Nüüd teadsid William Howard ja James Watt kogu maailma, sest nad olid peamised rahvusvahelises aurulaevade ühenduses. (Lühend - FISA). See rühm oli tuntud kogu maailmas. See koosnes võitluse korraldajatest, kohtunike ja kauplejate paneeli liikmetest. Aurulaevade meistrivõistlused on muutunud väga populaarseks kogu meie planeedil. Peaaegu kõigis suuremates linnades oli areenil, mida võisteldi aurulaevadel. Areen ise oli palju suurem kui Colosseumi suur amfiteater. Nad ehitasid sellised areenid, sageli linna ääres või üldiselt - väljaspool linna. Selle põhjuseks on lahingute osalejad - tõelise relvaga autod pardal. Selleks, et saada auru-meistriks, peate võita iga vastase.

World Steamcraft

Kui soovite ennast selles osalejas osaleda, mängige kindlasti meie veebisaidil iPlayer Steamcraft. Mängus saate ehitada oma unikaalse auto, mis võib lennata või sõita. Kui te ei soovi oma autot ise luua, siis saate autosse osta. Selles saate osta mitte ainult valmis autot, vaid ka osta teatud osi. Samuti saate müüa soovimatuid autoosi raha teenimiseks, peamise relva ostmiseks või auto värvimiseks.

Euroopa jõusõidukite maailmas kohtute:

 • Võitlus auru mootorite vastu
 • Mitu väljad
 • A erinevaid masinaid ja relvadüüpe
 • Wonderful Graphics
 • Ilm muutused, päeva
 • Võitleb sõpradega
 • Seie taseme vastaste valimine
 • Bright plahvatused

Steamcraft mängida, mida saate meie veebilehel, selleks peate tegema mitmeid tegevusi, mis hõlmavad Steamcraft registreerimist. Selleks peate tegema mitu sammu:

 • Sisestage sellele väljale määratud e-kiri
 • Mõtle mängu nimele
 • Kasutage parooli
 • Nõustub eeskirjadega

Pärast registreerimist on teil võimalik alustada dünaamilisi ja kiireid lahinguid juhuslikul areenil. Valige iga päev, olenemata sellest, kas öö või päev. Saate luua oma meeskonna, mida teie sõbrad sisenevad, et ühendada oma rivaalide vastu. Lahingu ajal lahti vaenlane osadeks, võid takistada oma vastase ratast, kapuutsit või peamist relva. Kriitilise kahju abil on võimalus oma vastane lõpetada!

. Nüüd kohtuge oma vaenlastega aurumasina masinatega!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more