Järjehoidjad

Steam World Build

Alternatiivsed nimed:

SteamWorld Build on põnev majandusstrateegia mäng linnaehitussimulaatori elementidega. Väga värvikas, ilus koomiksistiilis 3D-graafika rõõmustab mängijaid. Muusika on lõbus ja tegelased on huumoriga häälestatud.

Selles mängus saab sinust väikese asula linnapea. Selle elanikud nimetavad end aurulaevadeks. Asula all asub mahajäetud kaevandus, mis sisaldab legendide järgi palju kasulikku.

Hakkate SteamWorld Buildi mängima alles pärast lühikese õpetuse läbimist. See õpetab teile kiiresti mängu liidesega suhtlemist. Seda on lihtne mängida teie valitud hiire ja klaviatuuri või kontrolleriga.

Pärast seda on teil palju asju teha:

  • Laiendage oma linna, kui selle elanikkond kasvab
  • Avastage kaevandust ja leidke selle peidetud tehnoloogiatele kasutust
  • Kaevake kaevandusse, et leida veelgi rohkem avastusi
  • Kaevurite kaitse ja müüride õigeaegne kindlustamine

Mängu ajal on põhiülesanne veenduda, et steambotid ei vajaks midagi ja linn laieneb. Alguses saab see olema üsna lihtne. Kaevanduse uurimisel saadud uued tehnoloogiad võimaldavad rajada vajaliku kasvava asula. Kuid kõik pole nii roosiline, sest süvenedes tuleb seinte tugevdamiseks rohkem pingutada, vastasel juhul on võimalikud varingud. Kuid see pole peamine oht.

Ohtlikud olendid elavad pinnase sügavuses ja jahivad teie töötajaid. Mida rohkem sügavusse tungid, seda ohtlikumaid olendeid võid seal kohata.

Täiendage tootmishooneid, et luua tõhusamaid kaitsevahendeid ja relvi. Sellele aitavad kaasa soolestikust saadud tehnoloogiad. Ärge unustage hoolitseda linna asjade eest, ärge pöörake kogu tähelepanu ainult kaevandusele. Eluasemevajadus ja toit on kõigil elanikel ning vajaliku hankimisega tuleb aina rohkem vaeva näha, sest asula kasvab pidevalt. Et elanikel oleks lõbus, on vaja teatreid, kohvikuid ja isegi usuhooneid.

Ärge kiirustage kaevandust süvendama, võib-olla oleks ühel hetkel parem paus teha, koguda jõudu ja ressursse edasiseks edenemiseks. Niipea, kui tungite sügavamale, peate hoolitsema kaitse eest sügavuste elanike eest ja kui teil pole selleks piisavalt jõudu, võib kõik halvasti lõppeda.

Edenedes vajate uusi ressursse, mida on raskem hankida. Kettide hankimiseks on vaja kiiret taibu.

Seal on viis raskusastet. Tänu sellele saab igaüks endale sobivaima valida ja mugavalt mängida.

Avastage viit SteamWorldist inspireeritud kaarti ja saate teada, milliseid saladusi need peidavad.

SteamWorld Buildi tasuta allalaadimine arvutis PC kahjuks ei tööta. Mängu saab osta Steami portaalist. Üsna sageli müüakse mängu allahindlusega. Kui soovite säästa, vaadake hinda.

Hakkake mängima kohe, et aidata aurulaevadel ehitada nende unistuste linn ja avastada iidse kaevanduse saladus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more