Järjehoidjad

Terase osakond 2

Alternatiivsed nimed: Terase osakond 2

Steel Division 2 on taktikaline reaalajas strateegiamäng, mida saate mängida oma arvutis või sülearvutis. Mängul on suurepärane graafika, kogu varustus, hooned ja isegi üksikud sõdurid näevad ebatavaliselt realistlikud välja. Häälnäitlemist tegid professionaalsed näitlejad. Muusikavalik on hea ja ühtib mängu üldise atmosfääriga.

Terasdivisjonis 2 toimub tegevus Teise maailmasõja ajal. Idarindel ootab teid palju huvitavaid vastasseise. Räägime operatsioonist Bagration, mil Punaarmee alistas sissetungijate väed ja suutis Valgevene vabastada. Kas suudate sellises ulatuslikus lahingus edu saavutada? Enne tähtsate missioonide täitmist läbige väike koolitus, et oma armeed tõhusamalt juhtida. Järgmisena on terase divisjonis 2:

palju teha
  • Kaevandusressursid ja ehitusmaterjalid
  • Ehitage sõjavarustust ja koolitage sõdureid uute üksuste loomiseks
  • Territooriumide vallutamine
  • Hävitage lahingute ajal vaenlase armeed
  • Vestlege teiste mängijatega ja täitke kollektiivseid ülesandeid
  • Uurige tehnoloogiat, see võimaldab teil toota paremaid relvi

Selles loendis on loetletud ainult peamised tegevused, tegelikult on 2. teraseosakonnas veelgi huvitavamaid ülesandeid.

Enne mängu algust tuleb valida pool. Saate korrata nende aastate legendaarseid sündmusi või ajalugu täielikult ümber kirjutada. Mängus on teil võimalus moodustada armeed, valides enam kui 600 lahinguüksuse hulgast. Need on tegelikult Teise maailmasõja ajal kasutatud tankid, relvad ja raketisuurtükiväesüsteemid. Kõik relvad pole mängu esimestest minutitest saadaval; teatud tüüpi varustuse ja relvade tootmiseks peate õppima vajalikke tehnoloogiaid ja täitma muid tingimusi. Siin on rohkem kui 25 erinevas suuruses erinevat tüüpi maastikuga kaarti, millest suurimate pindala on 150X100 kilomeetrit. See annab teile võimaluse veeta sadu tunde mängus, lahendades taktikalisi probleeme.

Lahingud näevad põnevad välja tänu kunstilisele režiimile, milles näib ise lahingus osalevat, näete iga sõdurit või varustust otse tegevuse ajal. Mängurežiime on palju. Valikus on palju:

  1. Täielik kohalikud kampaaniad ja üksikmängija stsenaariumid
  2. Osalege võrgumängudes teiste mängijate vastu, seal on isegi 10 vs 10
  3. lahingut
  4. Täitke missioone koostöörežiimis koos liitlastega

Saate mängida Steel Division 2 nii võrgus kui ka väljaspool seda. Tänu sellele saate lõbusalt aega veeta sõltumata sellest, kas teil on Interneti-ühendus või mitte.

Kahjuks ei saa arvutisse

Steel Division 2 tasuta alla laadida. Mängu saate osta Steami portaalist või külastades mängu loojate veebisaiti. Pühademüügi ajal saab mängu osta soodushinnaga, kontrolli, kas see on praegu müügil tavahinnast palju odavamalt. Alustage mängimist kohe, et osaleda eelmise sajandi suurimas sõjalises vastasseisus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more