Järjehoidjad

Terasdivisjon: Normandia 44

Alternatiivsed nimed:

Steel Division Normandy 44 taktikaline reaalajas strateegia teie arvuti jaoks. Graafika on hea ja üsna realistlik. Muusika on valitud sõjalise õhkkonna loomiseks, häälnäitlemist teevad näitlejad.

Mäng kirjeldab Teise maailmasõja sündmusi. See on üks suurimaid sõdu tänapäeva ajaloos. Sinu ülesandeks on kiirendada liitlasvägede võitu ja püüda ohvrite arvu minimeerida, sest nagu teate, nõudis see kohutav sõda miljoneid inimelusid.

Traditsioonilised ülesanded mis tahes sõjalise strateegia jaoks:

  • Varustage oma armee ressurssidega sõidukite tootmiseks ja jalaväe värbamiseks
  • Otsustage, mis tüüpi vägesid ja kui palju te kampaania jaoks vajate, liiga palju pole alati parem
  • Määrake ründejuhised ja kohad
  • Juhtivad vägesid lahingus

Arendajad püüdsid keskenduda sellele, et mäng oleks võimalikult realistlik. See kehtib eriti sõjavarustuse ja relvade kohta. Iga lahinguüksus kantakse mängumaailma üle piisavalt detailselt ja isegi omadused kordavad originaali üsna täpselt.

Tänu nendele funktsioonidele on Steel Division Normandy 44 mängimine väga huvitav. Teil on võimalik isiklikult vägesid juhtida enamikus II maailmasõja kuulsaimates lahingutes.

Parim viis mängu alustamiseks on õpetuse missioon. Peale selle, kui olete juhtkonnast aru saanud, olete valmis kampaania läbima. See ei saa olema lihtne jalutuskäik, peate läbima palju keerulisi sõjalisi operatsioone. Aga kui kõik on lihtne ja lihtne, muutub mängimine ebahuvitavaks. Siiski on teil võimalus valida ükskõik milline kolmest raskusastmest.

Sa juhid kuue riigi armeed, kasutades erinevaid võitlusstiile. Alustades sissisõjast ja lõpetades raskete rünnakutega vaenlase positsioonidele.

Kampaania, hoolimata sellest, et see on keeruline, toimib täiustatud õpetusena enne võrgus tõeliste vastastega võitlemise alustamist.

Rakendatud mitme mängijaga režiim. Võidelda saab nii ühe mängija kui ka mitme vastu korraga. Kutsuge oma sõpru mänguga liituma ja saate teada, kes teist on parim strateeg, või mängige juhuslike vastaste vastu.

Saadaval on palju kaarte, millest saab mitmikmängu lahinguväli. Valige see, mis teile rohkem meeldib, ja mängige.

Võitke vastaseid maastiku, ilma ja taimestiku abil.

Võitlustsoonid on mugavuse huvides esile tõstetud. Kui liigutate kursori üksuse kohal, ilmub selle ümber joon, mis näitab, millise piirkonna raadiuses see seade suudab tegutseda. See võib ulatuda lihtsast liikumisest vaenlase üksuse ründamiseni.

Pidage meeles, et kurt kaitse pole alati parim väljapääs ja alati ei õnnestu rünnak. Enne tegutsemist kaaluge oma võimalusi.

Steel Division Normandy 44 tasuta allalaadimine arvutisse kahjuks ei tööta. Ostke mäng Steami portaalist või ametlikult veebisaidilt.

Hakkake mängima kohe ja lõpetage veriseim sõda võimalikult lühikese ajaga!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more