Järjehoidjad

terase tõus

Alternatiivsed nimed:

Steelrising on suurepärane põnevusmäng. Siin näete uskumatu kvaliteediga graafikat. Muusika on väga hästi valitud, häälnäitlemine on realistlik.

Tegevus toimub alternatiivses reaalsuses, kus keskajal arenes mehaanika kõrgeimale tasemele. Peate saama Prantsusmaa revolutsiooni osaliseks.

Kuningas Louis 16 on hulluks läinud ja terroriseerib linna elanikkonda enda juhitavate automaatidega. Tavainimene ei tule nende hingetute mehaaniliste sõdalastega toime.

Kuid lihtrahva õnneks on loodud uut tüüpi automaat nimega Aegis. Need on need, keda sa pead juhtima, läbides kogu Pariisi, et hävitada peamine kaabakas.

Kaklused, milles osalete, on äärmiselt suurejoonelised ja mehaanilised ülemused, kellega peategelane peab võitlema, võivad igaühes hirmu tekitada.

Ainult teie otsustate, kuidas võidelda:

  • Väga suur sõdalane
  • julge kaitsja
  • Surmav tantsija
  • Elementalist

Igal lahingukoolil on oma tugevad ja nõrgad küljed, mängu käigus saad otsustada, milline neist sulle rohkem meeldib. Saate mängida Steelrisingut ja saavutada revolutsiooni võidu, kasutades mis tahes lahingukooli.

Kuid mitte ainult kiirus ja jõud ei määra võitluse tulemust. Olge nutikas, kasutage ümbritsevaid esemeid rünnaku ajal parema positsiooni saamiseks või vaenlase ründamise vältimiseks.

Enamik ülemusi on palju tugevamad. Mitte mingil juhul ei tohiks te kauaks paigale jääda, muidu hävitate teid. Mõnikord võib tunduda, et vaenlane on liiga tugev, kuid igal neist on nõrkused, teie ülesanne on need üles leida. Katsetage erinevate taktikatega ja võidate kindlasti!

Avastage ülestõusva linna iga nurka. Võitke vaenlasi, et saada kogenumaks võitlejaks ja avada uusi oskusi või täiustada olemasolevaid. Leidke ressursse ja muutke Aegis paremate relvade ja muuga veelgi surmavamaks.

Linnas liikumine on nagu parkour. See ei ole lihtsalt igav jooksmine või kõndimine ühest kaardipunktist teise. Liikumise ajal saate kasutada kõiki tänaval olevaid esemeid. Tehke suurejoonelisi hüppeid ja saltosid. Kasutage sõidukeid, mida kohtate, et veelgi kiiremini liikuda. Hüppa kärudele ja lühendage sel viisil teed.

Kuigi see, mis toimub alternatiivses universumis, erineb suuresti sellest, mis meiega juhtus, on meie lugudel siiski palju sarnasusi.

Mängu käigus on sul võimalus kohtuda ja suhelda paljude tolle aja ajalooliste tegelastega. Siin näete Robespierre'i, kohtute Lafayette'iga ja räägite isegi Marie Antoinette'iga.

Saage teada, mis ajendas neid inimesi teatud asju tegema. Harutage vandenõud lahti ja peatage kaabakas, kes üksi hoiab mehhanismide abil kogu riiki hirmu all!

Steelrisingu tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks pole võimalust. Mängu saate osta Steami portaalist või ametlikult veebisaidilt.

Hakka mängima kohe, revolutsioon vajab sind!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more