Järjehoidjad

Stellaris

Alternatiivsed nimed:

Stellaris on üks olulisemaid ja keerukamaid kosmosestrateegiaid. Mängul on päris hea graafika, kuid see pole mängus peamine.

Enne Stellaris mängimist peate valima arendajate pakutud võistluse, kuid on ka võimalus ise luua.

Võid rassi loomiseks piisavalt kaua töötada. Reguleeritavaid parameetreid on palju, sõna otseses mõttes saab kõike muuta.

  • Suurus
  • Vaadake
  • Silu
  • Iseloomuomadused

See on saadaolevatest valikutest vaid miinimum. Võib-olla soovite mängida robotite võidujooksuna ja alustada mängu mitte planeedil, vaid kosmosejaamas. Kõik on piiratud ainult teie kujutlusvõimega.

Pärast võistluse loomise katsete lõpetamist peate siiski pöörama tähelepanu vapi loomisele kõigi heraldikareeglite järgi ja valima kosmoselaevade kujunduse oma maitse järgi.

Siis jääb üle vaid määrata tähekaardi tüüp ja suurus ning saate mängida.

Mängu alguses saate uurida tohutut osa kosmosest, kuid hiljem selgub, et see pole kogu tähesüsteemide galaktikaga võrreldes nii suur, peate iga tähesüsteemi uurimiseks aega võtma. nendest.

Kas on veel üks intelligentne elu ja kus see asub, saate teada hiljem. Lisaks võib see olla kõige uskumatumat sorti.

Mängus ei ole võimalust igavleda. Kõike tuleb kontrollida.

  1. Maksude määramine
  2. Teaduse arendamine
  3. Avastage uusi maailmu
  4. Jälgi meeleolu ühiskonnas
  5. Leidke aega diplomaatia jaoks
  6. Osalege kaitse- või vallutussõdades

See nimekiri pole kaugeltki täielik ja puudutab ainult pealiskaudset tegevust, mida peate mängus tegema. Veelgi enam, teie impeeriumi suuruse kasvuga tekib järjest rohkem tegemisi, sest varem või hiljem kohtate välispiiridel teisi tsivilisatsioone. Kuigi teie territoorium hõlmab üha rohkem planeete, kus elavad mitmesugused elanikud. Mugavuse ja haldamise hõlbustamiseks saate oma territooriumi jagada sektoriteks.

Võimalik on moodustada liite või liituda fraktsioonidega.

Mida kauem mängite, seda suurem on oht sattuda agressiivsesse tsivilisatsiooni või vaenulikku kildkonda. Seetõttu võib teie kontrollitavatel planeetidel olla oht orjastada või hävitada kogu elu. Peame võitlema ja see ei sõltu isegi teie soovist. Sõjad võtavad aina kauem aega.

Lahingu ajal olete passiivne pealtvaataja. Te ei saa käimasolevat lahingut mõjutada. Jääb vaid vaadata kaunilt joonistatud kosmoselahingute animatsiooni, kui teie ja vaenlase laevastik lööke vahetavad. Kõigile selline asjade seis ei meeldi, eriti kuna isegi teie laevastiku sõjalise jõu üleolek vaenlase laevastikust poolteist korda ei taga üldse võitu. See on ilmselt mängu ainus puudus, mis on selle teksti lugemise ajal täiesti võimalik, arendajad on selle värskenduste väljalaskmisega juba parandanud.

Iga uus mäng läheb omasoodu, täiesti erinev stsenaarium, mida võib olla tohutult palju. Seega, isegi kui midagi läks valesti, ei tohiks te ärrituda. Lihtsalt hakake uuesti mängima.

Stellarise tasuta allalaadimine arvutisse kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami mänguväljakul või ametlikul veebisaidil.

Hakkake mängima kohe, selles mängus võib teie käsutuses olla kogu galaktika!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more