Järjehoidjad

Storm Online

Alternatiivsed nimed: Storm Online

Game Storm Online: kaasaegne graafika ja ainulaadsed tähemärgid.

Game Storm Online meelitab oma mängijaid hästi arenenud kolmemõõtmelise graafika. See annab mängu ajal veelgi rohkem tegevusi ja meelelahutust. Kõige täpsemad tähemärgid ja elemendid loovad mulje, et protsessis on täielik sukeldumine. Mäng on tehtud fantaasia ja anime teemal. Ja loojate kujutlusvõime oli seal, kus hulkuda. Asukohad ja tähemärgid on silmatorkav ilu, eriti peamine tegelane ja kõik tema kaaslased.

Alustades mängima Storm Online'i, valite kõigepealt oma kangelase klanni. Enne kui olete kolm võimsat suunda:

  • Shooter. Ta toob oma vaenlastele alla nooled, ja isegi kõige jõulisemad sõdalased ei suuda oma rünnakute kiirusele vastu seista.
  • Koldun. Mages on alati armastanud imelisi lahinguid ja sajandeid on kogunenud nende esivanemate tarkus. Täna teeb ta uskumatult tugevat.
  • Voitel. Võttes oma mõõga, sõdalane ei lõpe enne, kui ta võidab, ja ei purusta tema viimast vaenlast.

iPlayer Storm Online ei ole lihtsalt mäng, see on maailm, kus saate luua oma unikaalse iseloomu. Mängu ajal kogete te korduvalt teisi mängijaid ja nende märke, nii et te hindate täielikult võimalust olla mittestandardne.

mängufunktsiooni.

Teie esimeseks prioriteediks on võita kõik vaenlased ja vabastada teravad kummitused. Et võita võita, võtab see palju tööd. Sa pead oma kangelase pumpama ja selle omadusi parandama. Alustamiseks valige õige varustus. Iga tasandi ees avaneb laiem valik seadmeid ja relvi. Saadud esemed, mida sepis on võimalik parandada.

Täiendavad jõud annavad sulle õige hobuse. Koos sinuga läheb ta lahingusse, nii et ta vajab ka armorit. Oma taset tõstes saate jälgida hobuse silmapaistvaid muutusi ja arengut. Sa näed sama tulemust oma lemmikloomaga. Ta on suur abimees lahingus ja tõstab kangelase omadusi. Tiivad muudavad teie kangelase ingeliks, kuid ainult rivaalid ei suuda seda lahingus hinnata. Seadmete tiivad annavad suure iseloomu iseloomu, eriti nende pumpamise ajal. Et kangelane ei jäta, võib ta palgata kaaslase. Need on ilusad elfid. Nad jälgivad teid kõikjal, andes oma jõudu ja paranemist.

ülesannet ja mängu.

V Storm Online saab mängida kogu ettevõtet. Tõhusamate tasemete ületamiseks ja tugevate ülemuste võitmiseks on kõige parem ühendada ja luua gilde või liituda olemasoleva. Suurepärane võimalus uusi sõpru teha. Kasutades vestlust vasakus alumises nurgas, saate vestelda kõigi mängijatega. Mängul on erinevad ülesanded:

  • võitlus kummituste ja deemonitega
  • rühma võitleb
  • 10000 suurt võitlust

Teiseks eeliseks on see, et Storm Online'il on mitu võimalust võidelda. Võite kasutada automaatset lahingut, t. e. sa lihtsalt määrad sihtmärgi ja bot täidab kõik liigutused. Kas võta kõik algatus ise üle ja naudi lahingut, kasutades kuuma klahvi käsitsi juhtimist. See annab võitluse ja põnevuse, eriti grupi lahingutes.

V Storm Online registreerimine toimub kahel klõpsul. Siis sukeldu kohe mängu. Isegi algaja saab hõlpsasti lahendada kõik võimalused, nõuded ja asukohad tänu läbimõeldud nõuandele ja treeninglahingutele. Igal etapil annavad teie abi vajavad tähemärgid teile hea meelega teada, mis nendega juhtus ja kuidas saate neid aidata. Seetõttu ärge viivitage, peate kiirustama seiklustega ja kurjade kummitustega kohtuma, kuni nad kogu maailma kinni haaravad.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more