Järjehoidjad

Elementaarsed isandad

Alternatiivsed nimed: Stormriderid

. Elementide lordid taastasid legend

Elementide isandate mäng loodi neile, kes soovivad juhtida kogu mängu protsessi iseseisvalt, täielikult sukeldatud virtuaalsesse maailma. Selles projektis peab mängija omama oma iseloomuga kongfu võitlusstiili, saades vapper võitleja hea poolel ja võitlema kurjete armeede ja koletistega.

Krundi tuumal on tuule ja pilve legend, mängijal on suurepärane võimalus saada osa sellest iidsest legendist ja reisida tagasi maagilisse maailma, kus on s

põnevat seiklust. IPlayeris on võitluskunstide elementide meistrid väljaspool inimvõimekuse ulatust, iseloomu saab saavutada sellise tipptaseme, mida looduse jõud hakkavad talle kuuletuma.

Multiplayer rollimängu projekt on uskumatult värvikas, läbimõeldud ja kujundatud nii, et mängija saab selle fantastilise universumi jaoks palju rõõmu.

Võimalused mängule Lords of Elements

Projektis on nõutav Lords of Elements'i registreerimine, nagu teistes brauseri mängudes, et muuta see väga lihtsaks, peate sisestama e-posti aadressi ja mõtlema paroolile. Registreerimist saab teha ka sotsiaalse võrgustiku konto abil. Pärast seda mitte keerulist protseduuri avab mängija lahingute, hämmastavate külaliste ja võitlusmängude maailma.

Kasutaja valikul pakuvad projekti arendajad nelja tähemärki, millest igaühel on oma ajalugu, omavad unikaalset võimet ja asuvad legendis:

  • Oblako - külma verega sõdalase nimi,
  • Wind - kangelane, hästi kasutavad relvad ja suure südame valdaja,
  • Yasinka - legendi lojaalne ja tugev kangelanna;
  • Unistus on suurepärane sõdalane.

Pärast tegelase valimist valib mängija oma rolli legendis ja tema kangelasliku tee oskused ja saatuse, milles ta peab avastama uusi maid, vabad linnad roistoist ja võitlus verejaniliste koletistega sõltuvad sellest.

Projekti autorid on mängijaid maksimaalselt kaasatud üritustesse jõudnud, mäng on väga dünaamiline, selles mängib iga võitlus mängija kontrolli all, ei ole igav pöördepõhiseid lahingustrateegiaid, nii et mängijatel peaks olema hea reaktsioon ja otsuseid kiiresti teha. Projektis on ka tsoone, kus mängijad omavahel võitlevad, näiteks otsingus, kus peate makaakide tulekahju tulistama. Tegelike vastastega konkureerides peate näitama kõiki osavust ja oskusi.

Isegi kõige kogenumad mängijad Elementide Lordi projektis on iseseisvalt raske mängida, nii et arendajad on pakkunud meeskonna mängufunktsiooni. Kasutajad saavad gildidesse ühendada, koos on palju lihtsam toime tulla suure hulga rünnavate vaenlastega. Mida rohkem mängijaid meeskonnas, seda tugevam ta on ja meeskond saab täiendavat kogemust. Sõbrad mängus on vajalikud mitte ainult kingituste vahetamiseks ja abi saamiseks, vaid ka oma iseloomu oskuste suurendamiseks ja kiiremaks muutmiseks.

Mõni suur mängufunktsioon on see, et enne projekti lahkumist võib mängija panna tähemärgi meditatsioonirežiimi. Selles seisundis täidab kangelane külalisi ja kogub võitlus kogemusi, mille eest ta teenib vaimupunkte. Tänu vaimu tugevusele on võimalik parandada erinevaid oskusi ning siin on lisaks tavapärastele rünnaku- ja kaitsevõimetele ka võime kontrollida loodusjõude.

Autori sõnul on iseloomu parandamise süsteem ja mäng ise nii hästi läbimõeldud, et mängija ei jää selle projekti suhtes ükskõikseks ning uimastamise eriefektid ja heli sisu annavad täieliku sukeldumise teise reaalsusse.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more