Järjehoidjad

tormilask

Alternatiivsed nimed:

Stormshot on ebatavaline mobiilistrateegia. Mängul on hea graafika, kvaliteetne häälnäitlemine ja meeldiv muusika.

Mäng algab sellega, et jõuate salapärasele aardesaarele. Esimene samm on sinna sisse seada ja baaslaager ehitada.

  • Vallutage uusi maid
  • Täiendage laagrit
  • Leidke peidetud aarded
  • Lüüa vaenlaste armeed
  • Mängige minimänge
  • Hankige ressursse

Need ja paljud teised ülesanded on selles mängus teie ülesandeks.

Armeede juhtimiseks on vaja juhte. Igal neist kangelastest on oma ainulaadne oskuste komplekt, mis kehtivad kõigi tema juhitavate sõdalaste kohta.

Lahingud saare avarustel elavate vaenlase armee ja barbaritega toimuvad automaatselt. Lahingu tulemuse otsustab teie kangelase komandöri juhitud sõdalaste arv ja tugevus.

Sa ei väsi Stormshoti mängimisest kunagi, hetkel on mängus üle kolmesaja taseme. Sa ei pea samu ülesandeid ikka ja jälle tegema.

Saare pind on kaetud uduga, mis varjab endas nii vaenlaste horde kui ka ütlemata rikkusi ning haruldasi esemeid.

Aeg-ajalt esitatakse teile oma reiside ajal väljakutseid minimängude vormis, kus peate olema nutikas ja leidma viisi vaenlase tabamiseks, enne kui ta saab sama teha.

Iga leitud iidsete merejumalate aare muudab teie väed tugevamaks. Mida rohkem neid esemeid teie kätte jõuate, seda lihtsam on vaenlastega hakkama saada.

Kandage oma tsitadelli, muidu kui vaenlane selle vallutab, pole teie kangelastel kohta, kuhu naasta ja teid lüüakse.

Hoolitsege kontrollitava territooriumi pideva laiendamise eest. Lõppude lõpuks on teie juhtimise all üha rohkem vägesid ja need muutuvad tugevamaks, mis tähendab, et nende ülalpidamiseks ja uute võitlejate värbamiseks on palju ressursse.

Saage sõpru üle kogu maailma, vestelge sõpradega ja tehke koostööd, et täita ülesandeid, kus te üksi hakkama ei saa.

Mäng saab sageli värskendusi, milles arendajad lisavad uusi tasemeid, ülesandeid ja parandavad vigu.

Mängus saate igapäevaseid ja iganädalasi sisselogimispreemiaid ning pühadeks on teil võimalus osaleda eriüritustel ja saada ainulaadseid auhindu.

Mängusiseses poes on teil võimalus osta raha eest kulda ja muid väärtuslikke ressursse, mis aitavad teil mängus kiiremini edu saavutada. Ja uskumatult tugevad kangelased muudavad teie armeed peaaegu võitmatuks. Kuid ostude sooritamine pole kohustuslik, saate ilma selleta mängida, kuid arendajatel on kindlasti hea meel saada mängijatelt rahalist tänu. Poe sortiment täieneb iga päev ning vahel on väga ahvatlevaid pakkumisi ja tutvustusi.

Saate

Stormshoti Android-s tasuta alla laadida siit, klõpsates sellel lehel oleval lingil.

Hakka mängima ja saa maagilise maailma suurimaks sõdalaseks! Hankige uskumatu jõud ja jõud tänu iidsetele esemetele!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more