Järjehoidjad

Aastaaegade lugu

Alternatiivsed nimed:

Story Of Seasons mäng muinasjutumaailmaga, milles peate oma talu sisustama. Multifilmi stiilis graafika, veidi lihtsustatud, aga väga ilus. Heli on tehtud kvaliteetselt, muusika on meeldiv ja ei tohiks aja jooksul mängijaid häirida.

Teid ootab põnev reis asulasse nimega Mineral Town. Teie reisil on ülim eesmärk – see on selle linna läheduses asuv talu, mille olete pärinud oma vanaisalt. Peategelane pole nendes osades lapsepõlvest saati käinud, minge koos temaga sinna ja uurige, kui palju kõik on muutunud.

Talu on pikka aega tühjana seisnud. Eakal vanaisal polnud ilmselt jõudu kõike heas korras hoida ja seetõttu ta lagunes.

Teid ootab palju tööd:

  • Avastage piirkonda ja leidke ellujäänud tööriist
  • Puhastage talu ümbrus prahist
  • Renoveerige oma maja, et saaksite selles elada
  • Kasvata puu- ja köögivilju

See on väike loend ülesannetest, millega mängu alustate. Kuid alles pärast seda, kui olete läbinud koolituse lihtsate juhtelementide valdamiseks.

Linn, mille läheduses teie talu asub, ei kanna asjata sellist nime. Läheduses on kaevandused, kust saab ammutada palju kasulikke ressursse ja need tulevad kasuks farmi korrastamisel.

Põllumajandus ei ole mängus päris tavaline. Isegi puu- ja juurvilju paigutatakse loomaaeda, aga ka kariloomi, ja see pole ainult. Taimed näevad tõesti välja nagu päris loomad. Hoolitse nende eest hästi ja saak rõõmustab teid.

Jalutage piirkonnas ringi, et teada saada, kes on teie naabrid. Uusi sõpru leidma. Tõenäoliselt teadsid paljusid neist juba lapsepõlves, kui vanaisa juures käisid. Mõnikord saab neilt lisaülesandeid ja leida talutoodetele ostjaid. Sõprade loomiseks tehke kingitusi.

tootmisahelat võivad olla üsna pikad. Saagikoristus on alles esimene samm. Lisaks saab seda kõike kasutada kasulike ja väärtuslike esemete tootmiseks.

Lisaks on koht ja söögitegemine. Valmistage koristatud toodetest maitsvaid ja toitvaid eineid. Mõelge välja uusi retsepte ja teenige müües veelgi rohkem.

Kui olete talu asjade rohkusest väsinud, võite kalastades puhata. Mine veehoidlasse ja puhka, hankides kala, mis ei lähe majanduses üleliigseks.

Terve saamiseks on teil võimalus minna ujuma kohalikus kuumaveeallikas. Sellel protseduuril on peategelase heaolule väga positiivne mõju.

Lisaks sõprusele võib teil tekkida romantiline suhe. Leidke linnast elukaaslane ja looge pere. Aja jooksul võite isegi lapsi saada.

Muutke lagunenud talu pere kinnisvaraks, mille üle teie järeltulijad uhked tunnevad. Et see juhtuks, kiirustage ja puhkage õhtuti Story Of Seasonsi mängides.

Story Of Seasons tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks pole võimalust. Mängu saate osta Steami platvormilt või külastades ametlikku veebisaiti.

Kui teile meeldivad talud, installige mäng kohe ja minge hubasesse linna keset maagilist loodust!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more