Järjehoidjad

Imelik brigaad

Alternatiivsed nimed: Imelik brigaad

kummaline brigaadimäng seikluse otsijatele.

Studio Rebellion Developments on samal ajal looja ja kirjastaja, kes tutvustab oma uut mängutoodet. Tema meeskonnamäng Strange Brigade põhineb võidusõitudel koos shooterielementidega. See põhineb fantastilisel lugu aardejahtlastest koos kõigi kaasnevate oludega. Tegevus toimub kolmanda osapoole poolt ja meeskond võib samaaegselt olla kuni 4 osalejat. Mängi mängu Strange Brigade on sellistel platvormidel:

  • PlayStation 4
  • PC
  • Xbox One

Sisestage iidne needus.

Ürituste kangelasi saadetakse Briti impeeriumi arenematutele aladele. See toimub eelmise sajandi 30-ndatel aastatel ja isegi demo on kujundatud nende aastate kinos. Tundub, et vaatate tõesti seiklusfilmi või ajalehte, kus dokumenteeritakse olulisi ekspeditsiooni sündmusi.

Download Strange Brigade võib olla alates 2018. aastast, kui selle vabastamine on planeeritud. Peale selle lubab ettevõte kõigile, kes oma uudised tellivad, saata vabastamise päeval tasuta mängu koopiaid. Uued mänguasjad rõõmustavad neile, kelle metsik kujutlusvõime kaotatakse ajal, mil seiklusmeeskond läks otsima vanu esemeid. On kõik, mis ärritab läbikukkunud reisijate rahutuid mõtteid:

  • Loodusloomade maalitud pildid
  • Lummavad varemed juveele täis
  • Ancient Curses
  • Hieroglyfide juhtimine
  • Kinnitus
  • Mässuliste mummiate rünnakud
  • Värvilised lahingud

See on tõepoolest proovitükil näidatud ja te ei ole teiste inimeste ärakasutamise ootamatu vaatleja, kuid te ise suudate neid kõiki täita.

Kui arheoloogid avastasid iidse haua asukoha, kus on maetud salapärane artefakt, mida on juba aastaid otsitud. Läbimatu džungli sügavuses koguti eri elukutsete esindajatest koosnev spetsiaalne üksus, et muuta ekspeditsioon kõige viljakamaks. Igal osalejal on unikaalsed teadmised ja oskused, ta omab teatud tööriistu ja relvi. Loomulikult on nad saanud eriväljaõppe ja kriitilise olukorra korral saavad nad koos töötada, kuid igaüks vastavalt oma annetele. Kuigi grupis on neli osalejat, võib soovi korral olla vähem. Kui aga otsustate, et hakkate üksi ülesannetega toime tulema, siis lähete üksi ühte paavsti, kuid ellujäämise tõhusus ja võimalused vähenevad märkimisväärselt.

Alustades Strange Brigade'ist, leiad lennu lennulaeval. Kui leiad ennast õiges punktis, laskudes langevarjudega. Sellest hetkest alates algab kõige huvitavam. Sa pead uurima kõiki piirkonna peidetud nurki, otsides nõuandeid peamise salapärane artefakti leidmiseks.

Ancient seda varjata, mitte ainult paigutada ühte kaugesse koobastesse, vaid ka kaitstud tumeda needusega. Nüüd valvab teda Egiptuse nõia kuninganna juhitud mütoloogiliste olendite armee. On vaja ületada see, mis on lubatud, kuidas surnud sõjavägi tõuseb tolmust ja varemetest. See jätab hubased krüptid hävitama salapärast, kes otsustas oma pühamu vallutada.

B Kummaline brigaad, millega puutute kokku muumiatega, Egiptuse jumalustega nagu Anubis ja muud olendid. Ootan teid taaselustades õudust, kus elada. Võitluses teiste maailmade sõduritega, ärge unustage, et missiooni peetakse täidetuks ainult juhul, kui selle lõplik eesmärk on saavutatud. Leia vana reliikvia ja mine sellega koju.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more