Järjehoidjad

Strateegiline juhtimine: Ameerika kodusõda

Alternatiivsed nimed:

Strateegiline käsk: Ameerika kodusõda on sarja teine strateegiamäng. Mängul pole siiani kõige moodsamat graafikat, kuid strateegiamängudes pole see peamine parameeter.

See on käigupõhine strateegiamäng, kuid see ei sarnane kangelaste või sarnaste mängudega. Minu arvates on sellele mängule kõige lähemal lauamäng Risk. Mängu graafika sarnaneb kõige enam lauamängudega.

Tegevus toimub Ameerika Ühendriikide kodusõja ajal. See on üks tähtsamaid ajaloolisi hetki selle suurriigi elus, just sel perioodil pandi alus sellele, milliseks riik järgmistel aastatel kujunes.

Mängus oled:

  • Värbage vägesid
  • Juhtarmeed lahingute ajal
  • Laevade ehitamine ja haldamine
  • Kasutage erinevate probleemide lahendamiseks diplomaatiat

See on lühike nimekiri asjadest, mida selles mängus teha.

Pärast mängu Strategic Command: American Civil War mängimise alustamist teeb arvuti esimese liigutuse, seejärel teete vaheldumisi käike.

Vaenlase intelligentsustase mängus on väga kõrge. Initsiatiivi haaramiseks ja lahingu võitmiseks peate olema tõeline strateeg.

Igal lahinguväljal oleval üksusel on eraldi märk. Selle valides näete tegevuspunktide arvu, mis määrab, kui kaugele saate ühe pöördega liikuda. Rünnak mängus ei ole väga hästi animeeritud, kuid see pole probleem, pole raske kindlaks teha, kes võidab.

Iga uue läbikäiguga paigutatakse väed juhuslikult, seetõttu ei saa olla täpselt samu kampaaniaid. Iga kord läheb kõik erinevalt ja see ei lase mängul kiiresti igavleda. Saate seda mitu korda läbida.

Saate mängida põhilugu või valida teiseseid, lühemaid kampaaniaid.

Isegi kui olete valinud põhiloo, ei tähenda see, et peate pidevalt tegelema kogu rindejoonega. Soovi korral saad osa vägede juhtimise arvutisse üle kanda ning keskenduda vaid sellele rindesektorile, mis sind hetkel huvitab.

väge luuakse mängus pikka aega. Lisaks nõuab see protsess palju ressursse. Kuid siin on iga lahinguüksus terve sõjaväeüksus.

Kogemuste omandamisel muutuvad teie sõdalased tugevamaks. Muutub vaenlase rünnakute suhtes vähem haavatavaks ja suudab omakorda teha rohkem kahju.

Peale sõjapidamise ei tohiks alahinnata ka diplomaatiat. Hästi ajastatud vaherahu võib anda teile aega, mida vajate oma armee ettevalmistamiseks või isegi kasulike liitlaste leidmiseks.

Mängul on väga mugav ja intuitiivne skriptiredaktor. Tänu sellele tööriistale saate taasluua mis tahes lahingu mis tahes ajalooperioodist. Või isegi mõtle välja oma stsenaarium. Arendajad annavad teile peaaegu piiramatud võimalused.

Strategic Command: American Civil War tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami platvormil või arendajate ametlikul veebisaidil.

Hakka mängima kohe ja saad võimaluse osaleda meie aja tugevaima riigi kujunemises!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more