Järjehoidjad

Strateegiline väejuhatus WW2: World at War

Alternatiivsed nimed:

Strateegiline käsk WW2: World at War käigupõhine strateegiamäng, mille tegevus toimub II maailmasõja sündmustes. Mängu graafika on lihtsustatud ja võib-olla tundub see mõnele vananenud. Saate vahetada 3D- ja 2D-graafika vahel, kuid see ei mõjuta tegelikult midagi. Muusikaline seade on veidi parem, kuid isegi siin pole tänapäevaste standardite järgi kõik nii hea. Kuigi nagu kõik teavad, ei ole strateegilistes mängudes peamine ilus pilt ja muusikaline sisu, vaid kõik muu on mängus korras.

Mängu sündmused leiavad aset meie aja suurima sõjalise konflikti ajal, me räägime Teisest maailmasõjast. Mängu geograafia hõlmab kogu maakera. Teie võimuses on muuta ajalugu ja muuta liitlaste võit veelgi kiiremaks ja veenvamaks. Kuid kõik võib minna teise stsenaariumi järgi, mille tulemusena võidab kuri selle sõja.

Saate juhtida kogu rinde või osa liitlasvägede juhtimise arvutisse ja suunata oma tähelepanu sellele kaardipiirkonnale, mis teid kõige rohkem huvitab.

Kõik mängus ei otsustata lahinguväljal, diplomaatia on hädavajalik. Seda kasutades saad hankida uusi liitlasi ja pöörata lootusetuna tunduvad olukorrad enda kasuks.

Lisaks põhistsenaariumile on mitu väiksemat. Teie otsustate, kumba mängida. Teie armeed ja vaenlase armeed rivistuvad iga kord juhuslikult, nii et kui te uuesti möödute, võib kõik minna täiesti teisiti.

Osa kaardist varjab sõja udu, nii et te ei saa teada vastase kõigist plaanidest ja tegevustest, see muudab mängu palju huvitavamaks ja keerulisemaks. Vaenlase intelligentsus on selles mängus väga kõrge, nii et te ei tohiks loota lihtsale jalutuskäigule. Peate hoolikalt kaaluma iga oma liigutust ja suutma ette näha tagajärgi.

Kaardil olevad figuurid ei ole ainult lahinguüksused, need on terved armeed, mis koosnevad tohutul hulgal lahinguüksustest. Seetõttu ei ole võimalik kiiresti õppida ja sellist üksust moodustada, see võtab palju aega ja ressursse. Proovige oma üksused päästa, vaenlane ei jäta kasutamata võimalust teie kaotusi ära kasutada ja teil ei pruugi olla aega uute võitlejate hankimiseks.

Mängus on tohutult palju erinevaid vägesid:

  • Lennundus – raskepommitajad, hävitajad ja isegi kuulsad kamikaze-piloodid
  • Laevastik erinevad laevad ja allveelaevad
  • Igat tüüpi jalavägi
  • Suurtükivägi on kaasaegse sõja kõige olulisem vägede liik

ja paljud teised ühikud.

Näete, kui kaugele üksus suudab kuusnurkadest koosneval väljal edasi liikuda.

Mängus on palju olulisi hetki, mis nõuavad strateegilisi otsuseid, mis võivad ajaloo kulgu täielikult muuta.

On võimalik luua oma stsenaariume ja isegi mängu nullist muuta. Redaktorit on üsna lihtne kasutada ja see ei nõua erilisi oskusi. Saate isegi taastada konflikte teistest ajalooperioodidest.

Strateegic Command WW2: World at War tasuta allalaadimine arvutisse kahjuks ei tööta. Ostke mäng Steami turul või ametlikul veebisaidil.

Hakkake mängima kohe, et sukelduda ajaloo suurimatesse lahingutesse ja muuta nende tulemust!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more