Järjehoidjad

Strategoria

Alternatiivsed nimed: Strategoriya

Strategoria mäng peetakse üks parimaid strateegiaid, mis algatati internetis 2013. Mängu loojad on lubanud tuua žanri täiesti uuele arengutasemele. Seega, uus mäng, mis on rakendatud elemendid, mis on ainulaadne strateegiline žanr mängud, mis eelistatavalt koos lõhnas majanduslik simulatsioone. Kuna mõned struktuursed näitajad, mäng võib tõesti pidada kordumatu esindaja omataoline. Sa ei pidanud silmitsi seisma midagi. Uste avamist keskajal mängijatega üle maailma hiljuti Strategoria Internetis on juba märgitud, võitis esimese koha kõik muu brauseri mängud.

See mäng on nii palju kasu, et saate rääkida neile pikk ja tüütu. Palju lihtsam ise registrisse mäng ja kogemus ise, mis on kaalul. Mäng on seatud keskajal. Mängija ei ole ainult üritada hoida puutumatuna oma vara, vaid ka regulaarselt läbi laastavad reidide maadel naabritega. Sa pead õppima, et hoida tasakaalu majanduslike ja sõjaliste pool mängu, tegelikult tunnistas Tupsu võib põhjustada süsteemi krahhi.

Nagu eespool mainitud, esimene tutvus mäng Strategoria jääb ka kohustusliku registreerimise protsessi.

1. Vasakul pool pealehel mängu näed vorm lubada registreeritud kasutajat.

2. Süsteem võimaldab lubade andmise ja rakendamise abil, et Facebook.

3. Kui registreerid läbi sotsiaalsete võrgustike sa ei taha, siis tuleb täita registreerimisvorm, mis võimaldab teil beta mäng.

4. Vajuta "Registreeru" nupule allpool vormi sisse logida.

5. Enne kui avate vormi, kus valdkonnas on nn «E-mail», siis on vaja näidata (kui sa võinud arvata) aadress oma e-posti kasti.

6. Süsteem uskuda puhtuse oma kavatsused, kuid võid proovida mängida Strategoria, pead nõustuma käesoleva lepingu tingimustest. Mida saab teha, kontrollides vastav rida.

7. Vajuta "Registreeru" ja siis oma e-posti kirja, kus on link, et aktiveerida oma konto.

8. Klõpsake lingil ja registreerimise lõpule.

Invent login ja kiirustama pigem Strategoria mängida. Selle mängu, siis ei ole vaja alla laadida täiendavaid faile, saate kohe pärast registreerumist mängida oma lemmik brauser. Oluline fakt on asjaolu, et mäng on täiesti vabad Strategoriya. Sa ei pea kulutama raha, et osta powerups ja võita tunnustust vaid oma Mõistmine ja taktikalist mõtlemist. Strategoriya võimalikult lähedal, et kõik maailma reaalsustega sel ajal. See ei ole mäng, see on elu, mida saab elada huvitav ja põnev. Kiirusta liituda ja aidata rakendamisel riigipöörde mäng maailmas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more