Järjehoidjad

Eksinud

Alternatiivsed nimed:

Stray on väga ebatavaline mäng, mida saab vaid tinglikult liigitada simulatsiooniks või RPG-ks. See on teatud määral tõeline kassi või kassi simulaator, nagu teile meeldib mõelda. Looma sugu pole mängus selgesõnaliselt märgitud. Graafika on hea, kuid mõned tekstuurid ei pruugi tunduda väga selged, selle võib mängu jaoks andeks anda, kuna maailma kui terviku detailsus on muljetavaldav. Muusikaline seade on suurepärane, muusika loob õige atmosfääri ning teatud toimingute sooritamisel armsalt nurruv kass paneb naeratama.

Pärast Stray mängimise alustamist on teil palju olulisi asju teha.

  • jooks
  • Hüppa
  • Kahjustatud pehme mööbel
  • mjäu
  • Päästke terve mõistusega robotite tsivilisatsioon kurvast olemasolust

Mängu alguses olete kassi kujul, kes jookseb ja uurib pärast inimtsivilisatsiooni kadumist linna jäänuseid. Olles teinud hooletu hüppe, langeb mängu kangelane palju tasemeid madalamale, kuid ei sure, sest kassidel on 7 elu, vaid tuleb mõistusele ja alustab teed kõrgematele tasanditele oma sõprade juurde. Piirkonnas ringi liikudes avastate, et selle koha nimi on Vault City 99.

Esmalt kohtate väikest robotbotit nimega bi-12, mis on teie seikluste ajal väga kasulik, kuna tõlgib teie jaoks kohalike elanike kõne kassikeelde.

Varjupaigas elab 99 humanoidrobotit, kes on seal elanud sajandeid, püüdes kõiges jäljendada inimeste elu. Nad on väga igatsevad ja tahavad olla ülemises maailmas ookeanil, tunda tuule hingust ja imetleda päikesetõuse.

Nende lahkumist takistab väike ja äärmiselt agressiivne kübarakrabiliik. Need olendid elavad mahajäetud linnaosades ja püüavad sõna otseses mõttes kõike ahmida.

On legende, et see liik arenes välja muteerunud inimese mikroobidest. Mingil evolutsiooni etapil hakkasid need väikesed koletised sööma isegi metalli, mitte halvemini kui rooste. Seetõttu kujutavad nad robotitele tõsist ohtu.

Mängul pole sügavat filosoofilist tähendust, kuid süžee on üsna hästi välja toodud. Kass, kes aitab inimese loodud võidujooksul raskustest üle saada, näeb liigutav välja.

Kõik kassi harjumused on väga täpselt edasi antud. animatsiooni näevad välja äärmiselt realistlikud. On tunda, et mängu loojad on neid loomi palju tunde uurinud. Kuid ärge arvake, et see on täieliku tegevusvabadusega simulaator, kus saate lõputult ümbritsevat maailma uurida. Kõik liigutused ja toimingud on ette nähtud. Arendajad on selgelt määratlenud nende alade piirid, kuhu saate minna, ja objektid, millega saate suhelda. Ma ei ütleks, et see eriti pettumus valmistab. Just see otsus võimaldas peategelase iga tegevust nii realistlikult joonistada ja animeerida.

Mängu süžee on lineaarne ja te ei näe harusid ja täiendavaid ülesandeid, aga ka palju finaali. Aga samas jätab mäng ääretult meeldiva mulje. See annab võimaluse veeta õhtu või paar hea muusika, postapokalüptilise maailma kaunite maastike seltsis, kontrollides samas keerulist ja vastutusrikast ülesannet lahendavat armsat looma.

Tasuta allalaadimine arvutis, see kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami turult.

Mäng ei olnud vabastamise ajal kallis. Nüüd müüakse seda sageli allahindlusega ja annab väikese tasu eest palju positiivseid emotsioone. Võid kohe mängima hakata!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more