Järjehoidjad

Street Fighter 6 Deluxe Edition

Alternatiivsed nimed:

Street Fighter 6 Deluxe Edition on üks parimaid võitluskunstide simulaatoreid mängutööstuses. Saate mängida arvutis. Graafika on suurepärase kvaliteediga, mis pole üllatav, kuna see on juba mängu kuues osa. Häälnäitlemist esitavad klassikalises stiilis professionaalsed näitlejad. Muusika on energiline ja aitab luua lahingute ajal sõjaka õhkkonna.

Selles osas on mängu loojad lisanud mitu uut võitlejat, mis lisavad vastasseisule vaheldust.

Selle sarja mänge teavad miljonid virtuaalse võitluskunstide fännid üle maailma. Kui te ei ole üks neist, pole see probleem. Arendajad on koostanud algajatele lühikese õpetuse, milles nad näitavad teile, mida teha, ja õpetavad, kuidas oma tegelast juhtida. See ei võta kaua aega, kuid enne võitluskunstnikuks saamist kulub oma oskuste lihvimiseks ja tehnikate õppimiseks palju tunde.

Arvuti versioonis Street Fighter 6 Deluxe Edition leiate palju võitlusi ja palju muud:

  • Valige mängida ükskõik millist mängus esitatud 18 võitlejast
  • Lüüa oma vastased areenil ükshaaval
  • Võistle oma sõprade või mängijatega üle kogu maailma
  • Õppige uusi tehnikaid ja ühendage need suurepärasteks kombinatsioonideks

Selle loendi üksuste täitmisel võite saada Street Fighter 6 Deluxe Edition g2a

meistriks

Ärge leppige ühe saadaoleva hävitajaga, proovige erinevaid võimalusi. Igal tegelasel on oma ajalugu, iseloom ja võitlusstiil. Ainult kõigiga koos mängides saate aru, kes teie mängustiiliga kõige paremini sobib.

Mängurežiime on mitu, kõige parem on alustada kohalike vastasseisudega ja kui olete omandanud piisava arvu lööke, proovige oma jõudu võrgus päris inimeste vastu.

Street Fighter 6 Deluxe Editionis on edu võti löögikombinatsioonide valdamine, nii saate oma vastased alistada, andmata neile võimalust teile vasturünnakuks minna. Sel juhul on kõige parem valida võitleja, kelle oskused võimaldavad teil kergemini võita, nii jõuate kiiresti turniiritabelite esikohtadele lähemale. See pole vajalik, arendajad hoolitsesid tasakaalu eest ja kõik võitlejad sobivad võitmiseks.

Turniiride võitmise eest saavutate edetabelis kõrge koha ja teiste mängijate austuse, lisaks annab see teile võimaluse kasutada lahingukeskuses ainulaadseid avataripilte ning muuta oma võitlejate riideid ja välimust.

Combat Center on huvitav koht, kus mängijatel on võimalus omavahel suhelda ja üheskoos võitluskunstides edu saavutada.

Street Fighter 6 Deluxe Editioni mängimiseks pole teil vaja Internetti; mõned režiimid on saadaval võrguühenduseta. Ühendus andmevõrguga on vajalik ainult teiste mängijatega võitlemiseks. Või Street Fighter 6 Deluxe Editioni allalaadimiseks. Nii on teil võimalus lõbutseda ka siis, kui Internet on teile ajutiselt kättesaamatu.

Street Fighter 6 Deluxe Editioni saab osta, järgides sellel lehel olevat linki. Kontrollige, kas Street Fighter 6 Deluxe Editioni Steami võti on nüüd soodushinnaga müügil.

Hakake mängima kohe, võite saada selle surmava võistluse suurimaks meistriks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more