Järjehoidjad

StreetCrime

Alternatiivsed nimed: StreetCrime

Ei rahuloluks ja vene arendajad online mänge. Mitte väga ammu mäng esitleti StreetCrime. See projekt võib teile teada oma eelmiste versioonidega. Nüüd on ta rohkem rafineeritud, ajakohastada ja täiendada. Mängu süžee ähmaselt meenutab kõik eelmised versioonid. Action mängu toimub pärast kohutav tabanud kõigi suuremate maffia perekonnad. See vallandas alguses metsik võitlus kontrolli ja võimu taastamist väike kogus järelejäänud vahendeid.

In StreetCrime Internetis kirjeldab elavalt sündmusi järgnenud sõda toimusid maffia klannid, mis ei jäta ühe live track - vaid kaose ja hävingu. City tänavate ohtlik püüniste agressiivse režiimi muuta, aga see oleks all uued juhid, ei tea keegi. Mida saab teha kogu selles olukorras? Sul on võimalik taastada jõudu ja anda rahu maailma!

Paljud mängijad on märganud sarnasust graafiline disain see mäng kuulsusrikas GTA. Aitab meelitav võrdlus, kas pole?

See on traditsiooniline online mängu, kuid kuna sa ja võite juba arvata, et StreetCrime registreerimise protsess on vaja. Projekt on kohandatud inglisekeelsete kasutajate liides, sest mängija ei saa käsitleda üksnes põhimõtte vormide täitmist, vaid ka kergesti mõista põhiprintsiipe mängu.

Klõpsates "Play Now. Tasuta Sign Up ", võite alustada registreerimise protsessi.

Lugege hoolikalt kõiki vihje süsteem ja täida vormi väljad järjekorras, siis saab mängida StreetCrime.

Samuti saab igaüks alustada mängu, mida kasutatakse loa oma andmete sotsiaalsed võrgustikud Facebook või Twitter.

Pärast sisenemist projekt sul kontol ilmub viis tuhat dollarit, mis on parim stsenaarium, et teil on piisavalt paar päeva. Nii et enne kui saab esialgu ülesanne - leida kõige sobivam viis raha teenida. Kuna tänapäeva maailmas, kus veel seal on demonteeritud maffia liiga raske, siis on teenida vastavalt. Mida saab teha? Rob, varastada autosid, tegeleb hankimise, uimastite müümine või isegi tappa. Mängi mängu StreetCrime saab dünaamiliselt. See on mäng, täis ohte ja seiklusi. Kõik see pingeline olukord aitab teil unustada tegelikke probleeme mängib, saab tõeliselt mõnusat ja lase ennast lõõgastuda.

Tee sa raha saab investeerida kinnisvara ostmine, autod, meelelahutus, turvalisus ja muud liialdused. Rikkamad jääte, seda rohkem võimalusi sul võtta koht ristiisa. Kuid ole ettevaatlik, sest isegi ristiisa võib panna trellide taha. Hoolitse oma kaitse ja mõelda avamist oma advokaadibüroo. Ja kõige huvitavam asi mängida StreetCrime tasuta.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more