Järjehoidjad

Street Legal

Alternatiivsed nimed: Street Legal

Street Legal - arvutimäng žanr auto simulaator. Development Company, Invictus Games, vaatas kõik oma jõupingutusi, et luua mitte ainult võidusõiduautode ja teostus soovitud masina oma. See on peamine omadus see mäng. Game Street Legal versioon esimese mängu seeria Street Legal, vabastatakse fännid 2002.

Nagu arvutimängu esialgu vaja laadida. Lae alla Street Legal Võite külastada veebilehte ja millel on spetsiaalne programm arvutis. Alles nüüd väita, et sa loed läbi läbivaatamise mäng Street Legal Street Legal ja vaadata videoid ja pilte. Mis oleks kursis lugu ja funktsioonid mängu.

Ainult selles mängus saate tunda end tõelise mehhaanik. Selge, et tegemist on eelis mängija tundvad hoone auto. Kuid see ei ole probleem, sest see on siin, et õpid mitte ainult palju huvitavat, aga võib-olla kogu sisemaailma masinaid. Muide, mitte ainult sise-, vaid ka välismaailmale masinaid.

Oma iseloomu siin hakkab oma olemasolu koos tavakodaniku omamata auto. Sest see on kaugemal kui minna teenindusse ja saad auto. Te alustate mängu juuresolekul sa umbes 20 tuhat dollarit.

Peamine eesmärk on mäng nagu nõiaring. Sul rakendada oma auto - muuta sisemised osad, samuti väliste (tyuninguete). Mida täpselt sa asendada ainult teil otsustada. Siis osaleda võidujooks raha ja saada auhinnaraha vastavalt. Ja siis ring sulgub teenitud raha sa kulutada oma auto.

On selge, et mäng hakkate koos algtasemel. See tähendab, et kõik oma jõupingutusi, mille eesmärk on kõrgeima tulevikus mängu lõpuks pealkirja liider.

In-Game Street Legal autod on kooskõlas mudelid tegeliku auto keskustes. See teeb mängu palju põnevamaks, sest sa ei tea auto marki.

Töö valmis masina kahes etapis:

• Speedway

• City teedel.

Speedway - see on esimene koht, kus te proovida oma auto. Sirge teelõigul, kus sa ei ole valus.

Linnatänavate - teelõike, mis on rassist. Nad on enamasti öösiti, kui teed on tühi. Aga ajal päeval kui võimalik, kuid keeruliseks juuresolekul arvukus linnade masinaid. Samuti, päeval ja öösel, saate peatada politsei. Ja sa kas trahv rikkumise eest kiirusel, kas lahustumatud muudatusest sõiduki.

Aga ärge püüavad omandada järsk mudelid. Võimalikuks juuresolekul lihtne mudel, kuid mida on modifitseeritud, et võita mäng.

Graafika mäng Street Legal on normaalse kvaliteediga mängu. Muusika saatel on esitatud kujul edukas säilitada meeleolu mängu.

Game Street Lega ootab uusi masinaid asjatundjad. Kiirusta Street Lega mängu alla laadida, nii kiiresti. Ja ärge unustage, et helistada sõpradele, teha mängu põnevamaks. On hea tuju ja mängimist!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more