Järjehoidjad

Street Legal Racing Redline

Alternatiivsed nimed: Street Legal Racing Redline

Street Legal Racing Redline - arvutimäng. Game Street Legal Racing: Redline autosimulator esindatud žanr. See on jätkuks, teine ​​osa, mängu seeria Street Legal, vabastati 2003. Käesolev väljaanne on mäng, nagu esimene versioon, rõõmustas fänne üle maailma. Lõppude lõpuks, vaid siin saate kujutada päris mehaanikud. Ja auto sõltub täielikult oma teadmisi nende struktuur, sise-ja välisinvesteeringutele.

For paremad teadmised gameplay nõu olete lugemine see läbi ja vaata ülevaade videos mängud esitatakse internetis. Potoo, saate juba alla Street Legal Racing: Redline. Et seda teha, Peaasi, et sa pidid alla laadida vajalik tarkvara.

Mängus saad kui tavakodanik. Ostate auto diiler oma valik. See on teie esimene raha investeerimine oma alustades raha, antakse automaatselt. Ja siis algab peamine osa mängu. Osta esemed mootori või kere ja muuta need ise. Valides osad sõltub ainult sulle. Siis tyuninguete. Peamine eesmärk - teha kiireid ja näiliselt ületamatu šikk auto. Kõik asendused on tehtud ainult raha, mis võidab võistlused. Lõppude lõpuks nad ei ole lihtsalt nii, ning samuti suurendada tasemel.

Game SLRR esindatud nii kallis koolitus ja võidusõidu. Koolitus kaugus peate test auto, ja siis võid minna võistlused. Võistlused toimuvad öösel, siis millised oleksid tänavad olid tühjad. On ka pärastlõunal, kuid sellisel juhul protsessi raskem tervik tänavaid. Ka mitte kaugel politsei ei deetsya. Kui vastate neile, siis ei joosta, see ei anna gameplay. Nad trahvida sind olemas. Sõidu pikkus iga kord uus. Ja see ei ole nii lihtne. Iga kord, kui otsida uus koht.

In-Game Street Legal Racing: Redline automarkide tõeline auto keskustes. Nad vastavad täielikult nendele masinatele. Ehk laadimise muud sõidukid, mis asendavad praegu.

Game Street Lega Resing Redline esitleb kolme street racing club, nn tasandil

• Green

• Blue

• Red.

Green - algfaasis, siis esimene garaaž. Alguses on see klubi, kuni jõuate tipp selles klubis.

Blue - juba vanem klubi, mis langevad võita rassi nõrgima rider selle klubi.

Red - vanem klubi. Siin on võimalus pakkuda oma autosid. On oluline välimus autos. See on nagu möödaminnes pilet.

Olete võitja kui olete läbinud kõik kolm etappi. Ja lõpuks sai meister lõplik, punane, klubi.

Muidugi, see mäng on lihtne neile, kes teavad reaalsust ehitusmasinad kui haarata, mida või indikaatorid. Nii mängijad võita hooletu.

Game Street Legal 2 on tehtud kõrge kvaliteediga graafika hea muusika.

Nii et kiirusta ja saada parim siin, ja seega tean autotööstuse maailmas. Kiirusta mäng Street Lega Resing Redline laadida. Edukas sa mängid!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more