Järjehoidjad

Stronghold: lõplik väljaanne

Alternatiivsed nimed:

Stronghold: Definitive Edition on klassikaline reaalajas strateegiamäng. Mängida saab arvutis või sülearvutis. Graafika näeb välja muljetavaldav, see on väga realistlik ja detailne. Mängu häälnäitlemise tegid professionaalid ja seda on märgata, muusikavalik on meeldiv ja sellest ei tüdine ka pikemalt mängides. Stronghold: Definitive Edition nõuab mänguarvutit, kuna jõudlusnõuded on üsna kõrged.

Mäng viib teid keskaegse Inglismaa avarustesse. Seal ootab mängijaid ees raske missioon, mille käigus peavad nad paljudeks väikesteks kuningriikideks killustunud riigi enda kontrolli alla võtma.

See on raske ülesanne, sest nende maade valitsejad ei taha alluda kõrgeimale võimule ja võivad vastu hakata.

Selline oluline missioon on kõige parem ette võtta pärast mitme treeningülesande täitmist, mille käigus saate näpunäidete abil õppida kõiki selle mängu juhtliidese funktsioone.

Järgmisena ootab sind ees ohte täis teekond, mille jooksul pead paljudele asjadele tähelepanu pöörama.

  • Uurige territooriumi, et tuvastada loodusvarade poolest rikkaid kohti
  • Tagage oma linna ohutus, ehitage müüre ja kaitseliine
  • Ehitage uusi töökodasid ja tehaseid, armee vajab relvi ja soomust
  • Uurimistehnoloogia, mis annab teile vastaste ees eelise
  • Külvake põldu ja koristage saaki, mida rohkem on teie kuningriigis elanikkonda, seda rohkem toitu vajate
  • Võitke lahinguid ja vallutage vaenlase maid, et ühendada riik teie kontrolli all
  • Pöörake tähelepanu diplomaatiale, kõigiga korraga on raske võidelda, parem on muuta mõned vaenlased liitlasteks

Siin on loetletud peamised tegevused, millega kohtate arvutis Stronghold: Definitive Editioni mängides.

Nagu paljudes teistes strateegiates, tuleb ressursse erinevate tegevusvaldkondade vahel õigesti jaotada.

Alguses oleks targem suunata kõik vahendid oma linna tugevdamisse ja tootmise arendamisse. Samuti ei tohiks unustada armeed, vastasel juhul võib üks vastastest nõrkust ära kasutada ja rünnata. Lahingud toimuvad reaalajas. Planeerige kõik ette, et mitte raisata aega tegudele mõtlemisele. Salvestage oma mäng sageli ja kui asjad ei lähe plaanipäraselt, on teil võimalus salvestatud fail laadida. Nii et võite proovida, muutes taas taktikat ja strateegiat, kuni õnnestub võita.

Lahingu käigus saavad ülemad kogemusi ja saavad edaspidi tõhusamalt tegutseda.

Saate mängida Stronghold: Definitive Editioni kohalikke kampaaniaid võrguühenduseta, kuid teiste mängijatega võitlemiseks on teil siiski vaja Interneti-ühendust.

Stronghold: Definitive Editioni tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saate osta arendajate veebisaidilt, järgides sellel lehel või Steami portaalis olevat linki. Alustage mängimist kohe, et taastada kord ja muuta hajutatud maad tugevaks kuningriigiks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more