Järjehoidjad

Stronghold Kingdoms

Alternatiivsed nimed: Stronghold Kingdoms

Ja Stronghold Kingdoms gras - Game Company Firefly Studios - Arendaja kuulus line mängud Stronghold . Pärast kulutuste tohutu hulk tööd, et arendajad on loonud tõesti väärt mäng, mida hinnatakse, kui armastajad eelmised versioonid ja lihtsalt armastavad head multiplayer mängud.

Ja grata online mäng Stronghold Kingdoms saab, kui arvuti vastab nõuetele. Ja gras Stronghold Kingdoms Online on sellised nõuded

- Operatsioonisüsteem: XP / Vista / Seven

- Protsessor: 1 GHz või kõrgem;

- Mälu: 512 MB XP, vähemalt 1 GB Vista / Seven

- Video ühildub DirectX 9

- 150 MB vaba kõvakettaruumi;

- Internetti ühendamine.

Järgmine oluline samm on registreerimise mäng Stronghold Kingdoms , mis on tehtud nii lihtsaks ja arusaadavaks, et võtab ainult paar minutit. P egistratsiya Stronghold Kingdoms tähendab järgmist sisestada andmeid erivorm veebilehel mäng:

- E-posti aadress;

- Password.

Stronghold Kingdoms Online registreerimine viimistluse alla laadida ja installida mäng klient. Pärast paigaldamist, saate sõita otse mängu.

Stronghold Kingdoms online mäng mis võttis palju oma eelkäijatest, kuid on oluliselt muutnud osad. Esiteks, muudatused on mõjutanud kaubanduse valdkonnas mängud, mis on nüüd palju realistlikum. Nii mitmes tehingus, tulemus ei ole kohe näha, kuid mõne aja pärast, sest selle rakendamine. Kaubandus ja jagada vahendeid saab nüüd ainult pealinnades. Jääb majandusmudel - et toota vajalikud sätted taim aedades ehitada talude ja muud rajatised, mis uchuvstvuyut tootmises toitlustaja. Pärast igat sätted salvestatud ait, ja puit-, kivi-ja muude ressursside peituvad laod.

In Stronghold Kingdoms mängida saab vaadata kolm kaarti: globaalne, kaardi küla ja lossi kaart.

Ja grata mäng Stronghold Kingdoms Online ülemaailmse kaart on vajalik siis, kui on vaja võtta iga quest või vaadata kahe lähedal asulad, külad, vaenlase või liitlaste üksused.

Vastupidi kaardil külas näete kõik oma hooned, et vaadata protsessi elu külas.

Kaart Castle saab vaadata tugevdamise osas, kuid ei näe ette osalemist mängija, mis toimub. Näiteks, sa näed välja nagu loss üritab lüüa vaenlase väed, ja vajaduse korral muuta taktikat ja käitumisviis kaitsjad.

Kõik hooned on ehitatud eri aega - minutitest kuni tundideni. Note teadus abi aken võib kiirendada ehitus, kuid see nõuab kogemusi, et mängija saab kõrgematel tasanditel, või investeerida päris raha mängu.

Mäng on kuus liiki osakud: kapitali n s talupoegade spearmen, archers, swordsmen ja katapuldid. Tihedamat koostööd saab liituda igal fraktsioonil. Suurim mängijate arv on piiratud 40 gildi ja edastamine toimub kas läbi spetsiaalse foorumi või kasutades ehitatud chat.

Ja grata Stronghold Kingdoms on eriti huvitav fännid Eelmise osad legendaarne mäng, kuid mitte ainult neile üks mäng saab olema huvitav. Lovers häid mänge hindavad uus mäng, sest saime palju täiendusi ja parandusi, mäng jõudnud uuele tasemele. Hästi kujundatud graafika mängus saab nautida keskaja lahingud silmatorkav detail.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more