Järjehoidjad

Sudden Attack

Alternatiivsed nimed: Sudden Attack

Game Sudden Attack - on multiplayer shooter 1. isik. Sudden Attack on tasuta massiliselt online mängu, vaid ka teil on võimalus osta boonuste raha.

Ootamatu rünnak registreerimine on esitatud võõrkeeles nagu inglise keeles. Registreeru saidil saab mängida nii:

1. Leia ametlikul kodulehel mängu.

2. Pealehel kohas asub suure ringiga silt « Play » . Vajuta seda.

Näete lahter, kuhu on kirjutatud, et sa ei pea oma konto - oma sait ja sa pead registreerima. Täitke väljad, mis pakutakse.

3. Sisesta oma postkast.

4. Kordan oma postkasti.

5. Seejärel valige kasutades ruudud, et te nõustute kõik kasutaja kokkulepete ja reeglite koha.

6. Seejärel vajutage nuppu « Looge oma konto » .

Alates sellest hetkest, kasutaja saab ennast
Sudden Attack Online.

Game Ootamatu rünnak eeldab, et teie arvuti on järgmine võimekust:

Protsessor: Pentium 4, 2. 0 Hz.

RAM ( Memory ) : 512 MB.

VRAM (Video RAM): 64MB.

Play Sudden Attack saad 10 mängu režiimid:

1. Deathmatch. Selles režiimis võitja on meeskond, kes esimese hinded punktide arv vaja tappa. Kui selle aja jooksul ei ole ükski meeskondade ei suurene nõutava koguse võrra, siis võidab see, kus hetkel kõige rohkem punkte.

2. Hävitamine. Üks meeskond välja pomm, mis tuleb paigutada õigesse kohta ja plahvatama. Ülejäänud meeskond peab lõppema, et seda teha. Selles režiimis on kahes kohas, kus saate seada pomm.

3. Kontrolli. Kaks võistkonda tuleb lüüa ja seda kontrollida kord, mis on märgitud taimer. Võidab see võistkond, kes on pikima kontrollitud rajatis või tappa vaenlane meeskond.

4. Capture-Move. Üks meeskond peab haarama oma teemad ja neid liigutada teise kohta. Ülesande teine ​​meeskond neid peatada. Ülesanne missioon leidis, et edukas siis, kui mõlemad teemad on viidud teise tsooni või üks hävis ja teine ​​liigutada.

5. Eriüritused. Selles režiimis, mängijad saavad kasutada ainult teatud liiki relva. Võidab see võistkond, kes kogub kõige rohkem punkte tapmiste.

6. Sabotaaži. Kaks võistkonda on hävitada vaenlase baasi ning lüüa neutraalne pomm.

7. Lam. Üks meeskond peab kaitsma teise vastu, kasutades labaga relvi. Meeskond, mis ründab relv - granaat.

8. Head Hunting. See režiim on sarnane esimesele, kuid sel juhul pead tulistama vaenlase pea muidu kuulid ei loe välja.

9. Big peade. See režiim on ka sarnaseid esimene, ainult siis, kui vaenlase tapmise peas on suurem ja see, kes tulistas vähem.

10. Vampire. Sel juhul on kõik mängijad on valitud üks, ja see on vampiir. Tema ülesandeks on hävitada teisi mängijaid jahimehed taga. Ülesanne on sarnane jahimehed peavad nad hävitada vampiir.

Ootamatu rünnak sa mängida südamelööke, nagu on sätestatud režiimi tehakse igale maitsele!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more