Järjehoidjad

Kutsujate sõda

Alternatiivsed nimed:

Summoners War on liialdamata üks parimaid tühikäigu RPG mänge. Mängul on värviline koomiksilik 3D-graafika suurepäraste detailidega, kuid see ei erista mängu sarnastest. Allpool kõigest järjekorras.

Selles mängus peate saama rattajuhiks ja võitlema oma kolleegidega kohale kutsutud koletiste abil. Sa ei saa mitte ainult koletisi välja kutsuda, vaid ka arendada nende võimeid. Varustage inventari ja moodustage iseseisvalt võitlejate rühmad konkreetseks lahinguks vajalike elementidega.

Mängus on viis elementi

  1. tulekahju
  2. Vesi
  3. Tuul
  4. Kerge
  5. Pimedus

Kumbki element domineerib teise üle, näiteks vesi on tugevam kui tuli, valgus on tugevam kui pimedus jne. Kombineerides teatud elementide koletisi, võite saavutada paremuse vastastest.

Kui hakkate mängima Summoners Wari, osalete lahingutes, kus arendajad õpetavad teile kõike, mida peate hästi alustamiseks teadma, ja näitavad teile põhitõdesid. See muudab edasiliikumise pisut lihtsamaks, kuid mäng on üsna raske, peate palju mõtlema ja palju õppima.

Peale praktilise kasutuse on koletised päris huvitav kollektsioon. Ja antud juhul pole kollektsioon liialdus, sest mängus on üle tuhande koletise! See on täpselt suurim arv, mis ainult olla saab. Kõigi kokkusaamiseks võib kuluda aastaid ja protsess on päris põnev.

Mängus ei pea päris raha eest oste sooritama. Ilma raha kulutamata saavutate sama edu, see võtab lihtsalt rohkem aega. Seetõttu on mõttekas kulutada päris raha ainult selleks, et tänada arendajaid, kui mäng teile meeldib, ja toetada edasist arengut.

Mängu loojad hoolitsesid selle eest, et uustulnukad jääksid mängu pikaks ajaks. Teile lihtsalt ei anta vähimatki võimalust igavleda. Sellele aitab kaasa tohutu hulk erinevaid üritusi väga heldete auhindadega. Preemiad mängu külastamise eest, erinevate kampaaniate regulaarne läbiviimine. Sagedased uuendused suure hulga toredate muudatustega.

Mängus saate oma sõpradega vestelda ja isegi oma koletismeeskondade vahel lahinguid pidada.

Saart, kus teie koletiste kollektsioon asub, saab korraldada oma maitse järgi.

Saare keskosas asub Summoner's Tower, mis on peahoone.

Teid ootavad saarel mitmed missioonid, enamasti hariduslikud. Pärast seda võite asuda koopasse uurima.

Kõigil kollektsiooni koletistel on mitmeid ainulaadseid oskusi. Oskuste suurendamiseks kasutatakse spetsiaalseid ruune, mida saab ülesannete täitmisel.

  • Siin on ka kolme mängijaga reaalajas lahingureid.
  • Võitlused areenil teiste loitsijatega.
  • PVP Battle Islandi lahing.

Lisaks on võimalik liituda gildiga või luua oma. Avastage koos gildi liikmetega Tartaruse labürinti.

Pärast sellel lehel oleval lingil klõpsamist saate Androidis tasuta alla laadida

Summoners War.

Alustage oma koletiste kollektsiooni ehitamist kohe! Laadige mäng alla ja nautige meeldivat ajaviidet!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more