Järjehoidjad

päikese varjupaik

Alternatiivsed nimed:

Sun Haven on üks parimaid talumänge. Kuid pidada seda mängu pelgalt taluks, pole päris õige, mäng on palju huvitavam. Graafika on klassikalises stiilis, kõik on väga kaunilt joonistatud, kunstnikud tegid head tööd. Muusikaline sisu ei jää millelegi alla ja täiendab suurepäraselt ekraanil nähtavat.

Enne Sun Heaveni mängimist leiate tegelaste redaktori, mis väärib selles mängus tähelepanu. Peategelase soo ja välimuse valite ise. Ja see valik ei ole ainult kangelaste mitme valiku hulgas. Kõik on seadistatav, soeng, nahavärv, ühtlane välimus ja mõne võistluse jaoks tiibade olemasolu.

Võistlused neljandas mängus:

  • Inimesed
  • Deemonid
  • Amari
  • Elementaalid

Kõigi rasside esindajad näevad väga atraktiivsed välja, valige ükskõik milline neist.

Lisaks peate loodud tegelasele unistama nime.

Mäng algab sellega, et peategelane suundub väga ebatavalise rongiga linna nimega Sun Haven. Rong on ebatavaline selle poolest, et juhiga veduri asemel kasutatakse tõelist draakonit. Reisi ajal tekib huvitav vestlus ühe reisikaaslase Lynniga. Ta räägib, et kuulujuttude kohaselt ilmuvad linna lähistele aeg-ajalt koletised, kes kahjustavad nii elanikke kui ka linna ennast. Jääte tema lugu kuulates vait ja esitate omal valikul soovi sõltuvalt sellest, millise staatusboonuse teie kangelane asukohta saabudes saab.

Pärast jaama saabumist ja teid toonud imerongi imetlemist lähete teile määratud kohta maja ehitama. Saage oma teel pealtvaataja ja linnavahi pealiku vestluse tunnistajaks. Mõlemad näevad väga murelikud välja.

Kui olete saidil, valige täpselt, kuhu soovite oma eluaseme paigutada ja asetage oma maja valitud kohta. Niipea kui sisenete, tuleb teile külla külaline nimega Ann, kes müüb teile väikese tasu eest aiatööriistu ja mõned seemned istutamiseks. Edaspidi saate puuduvad asjad tema poest osta.

Järgmisena tasub plats puhtaks teha ja peenrad välja panna. Kastmine ja muud majapidamistööd.

Mäng ei sarnane paljudele farmidele, pole vaja pidevalt samu toiminguid läbida. Majapidamistööd vahelduvad ringreisidega naabruskonnas, huvitavate vestluste ja isegi lahingutega koletistega.

Aja jooksul võite paluda mõõtjal väikese tasu eest oma maja parandada ja isegi ehitada oma krundile muid hooneid.

Inventari vaadates näete palju pesasid erinevate asjade jaoks. Ja oskuste puu, millel on neli suunda. Sina valid, millist arendada. Parem on kõigepealt keskenduda majandusele, näiteks iga päev lisakuldale ja liikumist kiirendavatele oskustele ning seejärel arendada võitlusoskusi.

Võimalusi on palju. Läheduses linnas on palju erinevaid poode. Aja jooksul võite isegi hankida lemmiklooma, kes teid pidevalt lõbustab.

Päev lõpeb kell 12 öösel ja selleks ajaks on parem kodus olla. Magada tänavatel, kus koletised võivad öösel hulkuda, ei ole hea mõte.

Mängul on mitmikmäng, nii et igav ei hakka kindlasti.

Sun Haveni tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami platvormilt või ametlikult veebisaidilt.

Hakkake mängima kohe, et leida end värvilisest maagilisest maailmast, kust leiate palju uusi sõpru ja lõbusat meelelahutust!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more