Järjehoidjad

Sunrise Village: peretalu

Alternatiivsed nimed:

Sunrise Village: Family Farm talumäng mobiilplatvormidele. Siit leiate suurepärase kvaliteediga graafika, hea häälnäitlemise ja lõbusa muusika.

Mängus lähete oma vanaisa tallu, et aidata teda talus. Sinna viib tõeline õhupall.

  • Avastage küla ümbrust, kus talu asub
  • Suhelge kohalikega ja täitke nende ülesanded
  • Aidake vanaisa majapidamistöödes
  • Laiendage valdkondi ja alustage uute toodete ja toodete tootmist

Siin on lühike nimekiri sellest, mida te mängus teete. Süžee on päris huvitav, edenedes ootab teid üha rohkem tegevusi ja meeldivaid toimetusi.

Ümbruskonda uurides võib leida palju kasulikku, need on talukaunistused, ehitusmaterjalid ja väärtuslikud säilmed. Selliste matkade ajal tuleb mõnikord läbida metsa, põõsaste ja muude takistuste vahel. Raskuste ületamine kulutab energiat, mis mõne aja pärast täieneb. Kuid mõnikord võite reisides leida esemeid ja puuvilju, mis annavad kohese boonuse lisaenergia näol.

Mängus on palju

asukohta ja te ei pea muretsema, et need varsti lõppevad ja pärast seda on mäng igav. Midagi sellist ei juhtu, mängu värskenduste avaldamisega ilmuvad uued huvitavad kohad, kus teid ootavad uskumatud seiklused.

Mida kaugemale kaardil liigute, seda läbimatumaks muutub maastik ja edasiseks liikumiseks on vaja rohkem energiat.

Isegi reiside vahepeal on sul midagi teha, sest talu vajab hoolt. Loomad vajavad hoolt ja põllud õigeaegset kastmist.

Aja jooksul kasvab talu väikesest talust hiiglaslikuks ettevõtteks, mille juhtimine saab olema üsna keeruline ülesanne. Aga sa saad kindlasti hakkama ja kui ei, siis vanaisa ütleb sulle, mida teha. Talu asub väikese küla lähedal, kus elab palju huvitavaid tegelasi. Tutvuge kõigiga, uurige, kuidas nad elavad. Mõnelt neist saate täiendavaid ülesandeid, mille täitmisel võite teenida helde tasu.

Logige regulaarselt sisse ja saate igapäevaseid ja iganädalasi sisselogimisboonuseid. Pühade ajal osalege eksklusiivsete auhindadega temaatilistel võistlustel. Need võivad olla väga ilusad ja haruldased dekoratiivesemed või muud kasulikud asjad.

Mängusisesesse poodi vaadates saate võimaluse kulutada väike summa pärisraha, saada lisaenergiat, võimendusi ja esmaklassilist valuutat, mis võimaldab osta mängus peaaegu kõike. Selliseid oste pole üldse vaja teha ja ilma nendeta saate mängus edu saavutada, see võtab lihtsalt veidi kauem aega.

Kui jääte Sunrise Village: Family Farmi mängides pisut üksildaseks, on lahendus olemas. Ühendades mängus suhtlusvõrgustike profiilid, saate oma saavutusi sõpradele ja tuttavatele näidata. Lisaks rõõmustavad arendajad teid selle eest väikese boonusega.

Laadige Android-s tasuta alla

Sunrise Village: Family Farm, klõpsates sellel lehel oleval lingil.

Hakkake mängima, et pääseda maagilisse maailma, õppida tundma selle elanikke ja aidata hoolitseda vanaisa talu eest!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more