Järjehoidjad

Päikese saar

Alternatiivsed nimed:

Sunshine Island talu linnaehitussimulaatori elementidega. Saate mängida mobiilseadmetes. Mängul on ilus koomiksistiilis 3D-graafika ja hea häälnäitlemine. Muusika on lõbus.

Seekord pead looma unistuste saare, mis asub troopikas.

Saare korrastamine võtab palju aega, kuid see on täpselt nii, kui protsess ei paku vähem naudingut kui tulemus.

Enne alustamist mõelge sellele vapustavale kohale nimi.

Mänguga harjumise hõlbustamiseks on arendajad koostanud vihjeid.

Paljud asjad ootavad sind:

  • Avastage saart
  • Hankige ehitusmaterjale
  • Kohtuge ja suhtlege kohalikega
  • Külva põldudele ja korista
  • Ehitage hubane ja avar elumaja, töökojad ja loomaaiad
  • Liituge liitudega ja vestelge teiste mängijatega

Kõik see võimaldab teil Sunshine Islandi mängides lõbusalt ja põnevalt aega veeta.

Alguses peate keskenduma ümbruskonna uurimisele ja peahoonete ehitamisele. See võimaldab teil hankida piisavalt toitu ja muid ressursse. Alles pärast seda, kui see kõik on olemas, võite alustada territooriumi kaunistamist.

Mõne aja pärast saab uute hoonete ehitamiseks ruum otsa. Õnneks on võimalus oma valdusi laiendada, ostes juurde kõrvalkrunte.

Sul on võimalus muuta saar omanäoliseks, korrastades hooneid endale meelepäraselt. Välikaunistused ja aiamööbel aitavad muuta teie talu tuhandetele teistele äratuntavaks keskkonnaks.

Raha on kõige lihtsam teenida külastajaid kutsudes, kuid valmistatud toodete ja muude toodete müük toob märkimisväärset tulu.

ostjat on päris inimesed. Kõigi müügiks pakutavate kaupade hindu on võimalik korrigeerida. Püüdke mitte müüa liiga odavalt, kuid ärge määrake ka liiga kõrgeid hindu, muidu on ostjaid raske leida.

Tänu sisseehitatud vestlusele saate vestelda teiste mängijatega, kuid esmalt peate liituma olemasoleva liiduga või looma oma, valides atraktiivse nime.

Mängus toimub aastaaegade vahetus ning hooajaliste pühade ajal on võimalus võita temaatilistel võistlustel ainulaadseid auhindu.

Mängu regulaarselt külastades saate igapäevaseid ja iganädalasi tegevuspreemiaid. Lisaks, nagu iga teine talu, vajab teie ettevõte pidevat hoolt.

Mängusisesest poest on võimalus soetada puuduolevaid ehitusmaterjale ja muid kasulikke asju. Valikut uuendatakse regulaarselt ja sageli on allahindlusi. Ostude eest saate tasuda nii mängusisese valuuta kui ka pärisrahaga. Kulutage raha või mitte, aga ainult teie otsustate, et saate ilma selleta mängida.

Mängimiseks on vaja Interneti-ühendust.

Sunshine Islandi tasuta allalaadimine Android jaoks, saate kasutada sellel lehel olevat linki.

Hakkake mängima kohe, et luua oma troopiline paradiis ja puhka äritegevusest.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more