Järjehoidjad

Superfarmers

Alternatiivsed nimed:

Superfarmers on ebatavaline farmimäng, milles tõelised superkangelased aitavad teil talu pidada. Mäng on saadaval Androidi kasutavates mobiilseadmetes. Graafika on ilus ja särav tänapäevaste koomiksite stiilis. Häälnäitlejad tegid professionaalid, muusika aitab luua lõbusa õhkkonna ega lase kurvastada.

Peategelase pärandatud krunt ja hooned ei tundu kuigi atraktiivsed, kuid need pole nii lihtsad, kui esmapilgul tundub. Superfarmers võib igal esemel, taimel või loomal olla peidetud superjõud.

Enne ülesannete täitmist läbige mitu lihtsat missiooni ja õppige mänguliidest kasutama. Selleks on arendajad koostanud näpunäiteid.

Järgmisena saate ette võtta superasju, mis teid palju ootavad:

  • Avastage talu ala, puhastage külvi- ja ehitusalad
  • Istutage kasvatatavad põllukultuurid, kastke neid ja koristage õigeaegselt
  • Ehitage valmistoodete laoruumid, töökojad ja tehased
  • Remondi peategelase maja ja tee korda transport, millega tellimusi toimetatakse
  • Tutvuge kohalike elanikega, saage teada, mis on nende supervõime ja kuidas nad saavad aidata teil oma majapidamist korraldada
  • Reisige mööda maailma ja avastage uusi kontinente

Selles loendis on loetletud peamised tegevused, mida tuleb mängu ajal teha.

Nagu farmižanri mängudes tavaliselt juhtub, läheb talu teie kontrolli alla inetu olekus, mahajäetuna. Kui hakkate territooriumi ja seadmeid korda tegema, selgub, et isegi ebaatraktiivses välistingimustes pole iga hoone, auto ja tehas ilma supervõimeteta. Kui saate seda ära kasutada, saavutate Androidis Superfarmersis kiiresti edu.

Tootmisvõimsuse kasvades muutuvad farmi saadavad tellimused keerukamaks. See ei lase sul igavleda ja hoiab antud raskusastet mitu päeva.

Oluline on planeerida ja mitte ainult kasumit millegi peale kulutada. Ehitage ja täiustage ainult neid objekte, mida praegu kõige rohkem vajate. Kui kasum on suur, saab osa rahast kasutada maja ja taluala kaunistamiseks.

Saate mängida Superfarmereid pikka aega, kuna värskendusi antakse välja regulaarselt. Peetakse tähtpäevadele pühendatud temaatilisi üritusi, ilmuvad uued dekoratiivelemendid ja huvitavad ülesanded.

mängu igapäevast külastust premeeritakse kingitustega.

Külastades mängusisest poodi, saate osta palju kasulikke esemeid mängusisese valuuta või pärisraha eest.

Superfarmersi mängimiseks peab teie seade olema Internetiga ühendatud.

Superfarmerid saab Android-s tasuta alla laadida, järgides sellel lehel olevat linki.

Hakkake mängima kohe, kui soovite sattuda maailma, kus elavad ja taluvad tuhandeid superkangelasi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more