Järjehoidjad

Superfuse

Alternatiivsed nimed:

Superfuse RPG märulimäng, mis on inspireeritud kuulsast Diablost. Graafika on ilus, klassikalises stiilis näeb välja nagu koomiksiraamat ellu ärkaks.

Kõik tegelased on professionaalse häälega, muusika ei lase sul lõõgastuda ja hoiab kogu mängu pinges.

Selles mängus peate taaskord mõneks ajaks kogu oma äri kõrvale jätma ja asuma maagilise maailma päästma.

  • Avastage maagilist maailma, et leida kõik peidetud kohad ja koguda kasulikke esemeid
  • Tappa koletisi, keda teel kohtad
  • Täiendage oma oskusi ja muutke oma tegelaskuju täiuslikuks sõdalaseks
  • Kutsuge oma sõpru mängu ja reisige nendega

See on lühendatud loend tegevustest, mida peate tegema. Lihtsaim viis Superfuse'i mängimiseks on võtta paar minutit enne lühikese õpetuse läbimist. Kui olete omandanud vajalikud minimaalsed oskused, olete valmis reisile minema.

Mängumaailm ei piirdu ühe planeediga, reisige läbi galaktika ja vabastage tähesüsteemid koletistest, kes on need kinni püüdnud.

Mäng võib venida kaua, ülesandeid on palju. Erinevalt varem kohatutest on igal külastatud planeedil oma elanikud. Kõik nad ei ole sõbralikud, enamik neist püüab koos teie tegelasega einestada kohe, kui võimalus avaneb. Kõigil koletistel ei ole füüsilist vormi, nad võivad olla kummituste rahvahulgad või sülemid tarretisesarnastest olenditest, nagu lihasööjad teod.

Lahingusüsteem pole just kõige lihtsam. Kui kohtute vaenlasega, on parem mitte kõhkleda ja rünnata, enne kui nad proovivad teid ära süüa. Lahingute ajal kogemusi omandades on teil võimalus parandada kangelase omadusi ja õppida uusi võitlusvõtteid. Järk-järgult saab teie tegelaskujust teie valitud võitlusstiili jaoks ideaalne relv. See mäng erineb teistest. Võimalus teha peategelasest võimalikult valitud lahingustiilile vastav sõdalane ei ole kõikjal.

Täitke ülesandeid ja saage selle eest tasu.

Reisige üksi või koos kuni 3 mängijaga koostöös PvE

Koos kurjusega on lihtsam võidelda, kuid ärge oodake kerget sõitu, mäng kohandab vastaste taseme teie valitud režiimiga. Seega, isegi kui mängite sõpruskonnaga, peate võidu saavutamiseks kõik oma jõudu pingutama.

PvE-režiimis mängimine on võimalik ainult siis, kui teil on stabiilne Interneti-ühendus. Ühe mängija režiimis AI vastu mängimiseks pole Interneti-ühendust vaja.

Pidage meeles, et peate mängimise ajal kellaajal silma peal hoidma. Sellest on lihtne end haarata ja sa tahad alati läbida veel ühe taseme või veel ühe koha.

Mäng alles areneb, jälgige värskendusi ja ärge jätke ilma uute ülesannete, raudrüü ja relvade ilmumisest.

Superfuse tasuta allalaadimine PC-le, kahjuks pole võimalust. Mäng on sageli soodusmüügi ajal allahinnatud. Kui teil veab, saate selle väikese summa eest oma mänguteeki lisada. Mängu saate osta, külastades spetsiaalset Steami portaali või arendajate ametlikku veebisaiti.

Hakka mängima kohe ja saa põneva koomiksi peategelaseks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more