Järjehoidjad

Supremacy 1914

Alternatiivsed nimed: Supremacy 1914

Mäng Supremacy 1914 on tasuta veebipõhine mäng, kus mängijad saavad juhid võimas Euroopa rahvaste ohtlik sajandivahetusel. Nende ülesanne on muutunud vaieldamatu liider kõrgekvaliteetsest suveräänne mandril diplomaatia või lihtsalt toore jõuga tema kuulsusrikas armee Supremacy 1914 võrgus. Loo võimas liitude ehitada oma majandust ja valmistada riiki ette sõda. Plii oma mehed lahingusse ja saada valitseja Euroopas Supremacy 1914 online .

Enne mängima Supremacy 1914, veenduge, et teie arvuti vastab nõuetele, näiteks: sagedus protsessor - 2 GHz, 1 GB RAM, videokaart - 128 MB. Supremacy 1914 registreerimine ei võta palju aega ja lihtne:

1. On pealehel valida variant "mängida tasuta"

2. Sisestage oma kasutajanimi,

3. Sisesta turvalist parooli ja seda korrata

4. Palun sisesta kehtiv e-mail

5. Kirjutage oma sünniaeg;

6. valige "Registreeri".

Sa mängida Supremacy 1914 ja arendada taktika ja strateegiaid liikuvad väed. Mängijad peavad olema väga ettevaatlikud, sest sõda ei pruugi alati deklareerida, järsku on üsna tavalised.

Ühe vooru pikkus Supremacy 1914 võrgus varieerub neljast kuni kaheksa nädalat. Mängid kaardil kus üksused liiguvad pidevalt, kuna enamikel brauseri mängud. Game Supremacy 1914 annab sulle 30 riigis ja intelligentne arvuti kontrollitud vastased, moderniseerimiseks provintsis, kaubandus ressursside ja diplomaatia! Osakute Supremacy 1914 võrgus liikuda reaalajas ajalooline kaart.

Mäng Supremacy 1914 online mingit heli, kuid võib-olla täiendavaid allalaadimisi mängijad võivad alla laadida mõned muusikafaile . See aitab suurendada huvi mängus, kui oled Supremacy 1914 mängida.

Üldiselt Supremacy 1914 rida on kolm erinevat liiki vahendid, mis on vajalikud ellujäämise Euroopa inimesed: toidu, ehitusmaterjalide ja energia. Õnneks on kõik need vahendid on kättesaadavad Euroopa pinnal. Alguses oma ametiaja kuberner riik, oma varanduse koosneb 12 maakonnast. Iga provints Supremacy 1914 online on keskenduda ühele ressurss, mida toodetakse suurtes kogustes jagada üle kogu riigi.

Mäng Supremacy 1914 on ka tehased. Kui maakond on täiendatud tehase töötajad, ta on võimeline tootma täiustatud relvade tehnoloogia sõltuvalt taime uuendada. Nad võimaldavad kasutada rohkem arenenud strateegiad ja on oluline, et edasine mäng. Production mängus Supremacy 1914 sõltub tehase kuluvat aega taime jõuda teatava taseme.

Interface Supremacy 1914 online ei ole täiuslik, kuid mõned puudused on võimalik kõrvaldada piisavalt on natuke kannatlikkust ja soov mängida Supremacy 1914.

Kõik edusamme oma mängu Supremacy 1914 võrgus hinnanguliselt reiting punkte, mis aitavad kaasa oma kangelane. On mitmeid auastmed teenid tee peal, ja need klassid on kasutatud eristada Teid teiste mängijatega, on sümbol oma oskusi ja kogemusi mäng Supremacy 1914 [ _3_] online .

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more