Järjehoidjad

Survarium

Alternatiivsed nimed: Survarium

Mäng Survarium - tasuta multiplayer esimese isiku veeretaja, mis toob kasutajad tundmatusse tulevikku. Sa leiad end segane aeg möödus maailmas pärast looduskatastroofi. Põhjendab oma teada. Kuid tulemused on olemas. Kõrvalekalded juhtuda, et ei tea, mis toimub sinu ümber loomade meeleheitlikult rünnata tööstus-kompleksid ja muud esemed käituma nagu hull ja linnuliha taimed enneolematu idanemist paksuse asfaldi ja betooni. City ümbritseb tihe rõngas läbimatu metsa, mis on samuti üritavad territooriumil elamiseks. Kuigi kõik protsessid on uskumatu kiirusega. Teadlased paanikas, sest keegi ei tea, kuidas lõpetada selline kaos. Man üha raskem ellu jääda Järgnenud anarhia. Mida ootate inimesi, kes on sattunud paanikasse, kui nad suudavad kohaneda eluga uues keskkonnas - loe kõik, mida saab, hakkab mängima Survarium.

Uks avaneb fantastiline universum Survarium registreerimist. Peate looma konto ja seejärel aktiveeri sellele klõpsates erisuhe, mis on asjakohased kirjas administratsioon. Täitke registreerimisvorm vaja järgmistes valdkondades: kasutaja nimi, e-posti aadress (korrata järgmisel real), parool (koos kinnitusega), ajavööndi, sünniaeg, elukoht nimi. Kohustuslikud väljad on märgitud tärniga. Aga ei ole laisk ja annavad täielikku teavet. In registreerimise kinnituse peab olema kantud konkreetse valdkonna kood pilt. Ja lõpuks kohustuslik nõus eeskirjade foorum.

Luba Survarium mängida arvuti konfiguratsioon peab vastama järgmistele parameetritele: operatsioonisüsteem Windows XP/Vista/7/8; DirectX ühilduv helikaart, videokaart Nvidia GeForce 8800 512 MB ja kõrgemad versioonid DirectX 10; protsessor keskmine võimsus mitte vähem kui 2 GB RAM-i ja Interneti-ühendus 64 KB \ s ja rohkem. Vajadus kontrollida klaviatuuri ja hiirt.

Kui veab fantaasiamaailmas, saaks mängida Survarium tasuta, kuid õnnestumiseks peate teatud hulga teadmisi. Mõelgem rea konstruktsioonilahendusi Vostok Games. Teile antakse valida režiimid:

1. PVP (meeskond play)

2. PVE (tasuta mängida)

3. Co-op (ühistu mäng).

Põhimõtteliselt gameplay koosneb rünnakuid. Mida viivad läbi erinevaid missioone, mis nõuavad sobiva varustuse. Hoolitse korralik armor, sa ei taha rikkuda tööd. Iga päev on hävitada tüütud mutandid, samuti käsitleda konkurentide halastamatult tappa. Kõik elanikud universum - või vaesed vagabonds olid varem tavakodanikud planeedi või lootusetu marauders, kes on otsustanud, et neil on midagi kaotada, või segaduses esindajad kui võimas armeed üksi jäetud mässumeelsust. Ja nad kõik otsivad peavarju uues Kõva maailmas. Mängijad leida omasuguseid, ja on grupeeritud ühiselt otsima peavarju ise. Loodud kogu laagris. Mugav oma laagris peate erinevaid ressursse. Toota mitte ainult artefakte, vaid ka toidu, vee, ravimite, samuti ladustamise bensiini. Edukalt lõpule ülesanne suurendab usaldusväärsust. Lisaks, siis raha teenida.

Et oleks võimalik ellu jääda Survarium online , pead asjakohane võidelda koolitus, õigesti valitud strateegia, võime rakendada õigeaegselt, korrektselt ja mis kõige tähtsam, kättesaadavad ravimid. Suurendada oma võimalusi oskuste ja varjatud tegevus. On rakmed mis suudab sind nähtamatu vaenlane. Aga kõigepealt on vaja õppida kasutama.

Game Survarium pakub kasutajale proovida rollid nagu Scout, Archer, Hunter esemeid, Stalker, Punisher, Jõumees. Vali mida kõige rohkem kokku ja minge meeldejääv seiklus. Mängimise ajal väsimatult Ime kangelane, suurendades selle tulemuslikkust. Peamised parameetrid on: tervis, kaalu, energia, maskide, kaitse, isolatsiooni, hapnik.

Oled sa võimeline kohanema äärmuslikes tingimustes ja muutunud kangelane tänapäevaga? See sõltub teie visadus ja tugevuse märk! Proovi seda! Ja võib alati viib lady luck!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more