Järjehoidjad

Ellujäämistaktika: Zombie State

Alternatiivsed nimed:

Ellujäämistaktika: Zombie State on taktikaline strateegia, mis sisaldab linnaehitussimulaatori ja RPG elemente. Mäng on saadaval Android-seadmetes. Graafika näeb välja atraktiivne ja ei nõua lipulaeva seadme olemasolu. Häälnäitlemine on tehtud kvaliteetselt, muusika on valitud maitsega.

Ellujäämine maailmas, kus on aset leidnud zombide apokalüpsis, on väga raske, kuid seda peate mängus Survival Tactics: Zombie State tegema. Aidake inimrühmal luua turvaline peavarju ja selles ohtlikus kohas ellu jääda.

Esimeste missioonide ajal saate arendajatelt näpunäiteid, mis aitavad algajatel mänguga kiiresti harjuda.

Järgmisena peate lootma oma jõule:

  • Ehitage ja uuendage baasi, kus teie inimesed tunnevad end turvaliselt
  • Retk läbi tundmatute territooriumide varude otsimiseks
  • Valige, milliseid võitlejaoskusi parandada
  • Laiendage oma relvaarsenali ja täiustage neid
  • Tühjendage uued zombide piirkonnad
  • Võitlus vaenulike rühmitustega varustuse saamiseks
  • Liituge teiste mängijatega liitudeks ja täitke koos kollektiivseid ülesandeid

Need on mõned tegevused, mis ootavad teid ellujäämise taktikas: Zombie State Android.

Kõigepealt tuleb tähelepanu pöörata laagri turvalisusele, selleks tuleb ehitada tugevad müürid ja kaitserajatised. Kui see on tehtud, keskenduge tarvikute hankimisele. Reisides läbi alade, kus zombide hulk ebaturvaliselt ringi rändab, peate sageli võitlema arvuliselt paremate vaenlastega.

Püüdke oma võitlejaid lahingute ajal päästa, kogemusi omandades saavad nad omandada uusi tehnikaid, suureneb nende jõud ja vastupidavus.

Survival Tactics: Zombie State'i mängimisest ei väsi te kunagi, sest lahingud võivad siin toimuda mitmes režiimis. Mõnes lahingus on oluline kiirus ja oskus teha kiireid otsuseid, mõnes on oluline taktika ja plaan.

Teil on võimalus leida oma meeskonda uusi võitlejaid.

Mängu ajal võid kohata gruppe, mida juhivad teised mängijad. Olge ettevaatlik, nad võivad olla vaenulikud. Inimesed on palju ohtlikumad vastased ja neid on keerulisem võita kui zombidega hakkama saada.

Sõbralike mängijatega saate sõlmida liite ja osaleda missioonidel koos väärtuslike auhindadega.

Saate iga päev mängu külastamise eest auhindu. Ärge jätke pühade ajal maha eriteemalisi üritusi.

Tutvuge mängusisese poega, kust saate osta oma meeskonnale tarvikuid, relvi ja isegi abivägesid. Ostude eest saab tasuda mängusisese valuuta või pärisrahaga.

Enne kui hakkate mängima, peate alla laadima ja installima Survival Tactics: Zombie State'i. Mängu ajal peate olema Internetiga ühendatud.

Survival Tactics: Zombie State'i saab Android-s tasuta alla laadida, järgides sellel lehel olevat linki.

Hakkake mängima kohe, et luua võimas baas ja aidata oma inimestel zombiapokalüpsise ajal ellu jääda!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more