Järjehoidjad

Ellujäänud Marss

Alternatiivsed nimed:

Surviving Mars on majandusstrateegia ja ellujäämise simulaator Marsil. Mängu graafika on suurepärane. Häälnäitlemine on hästi valitud muusikaga hea.

Enne mängu alustamist tuleb valida mõned olulised parameetrid. Esimene samm on otsustada, milline punase planeedi koloniseerimise programmidest ühineb. See mõjutab mängu alguses saadaolevate ressursside hulka. Järgmiseks valige missioonijuht, kellel on iseloomujooni, mis teie arvates aitavad tal oma kohustusi täita.

Pärast seda on vaja suunata jõupingutusi planeedi skaneerimiseks, et määrata kindlaks optimaalne asukoht põhiressursside allikate läheduses edukaks ellujäämiseks ebasõbralikus keskkonnas.

Mängu kõige olulisemad ressursid on nelja tüüpi:

  • Mingil kohtadel kaevandatakse pinnasest metalle
  • Betooni ja vett kaevandatakse liustiku pragude teel
  • Hapnikku ja elektrit saab planeedi atmosfäärist
  • Toit on peamiselt taimset päritolu

Need on põhilised ressursid, on ka sekundaarseid, enamasti saab neid jäätmeid taaskasutades.

Enne kolonistide saabumist tuleb laager nende saabumiseks ette valmistada. Esimene laev, mis planeedi pinnale maandub, on laev, mis veab roboteid. Neid haldades looge eluks sobiv laager. Selleks tuleb asula varustada elektri ja veega, ehitada kuppel ja täita see hapnikuga.

Pärast neid ettevalmistusi saabuvad juhi juhtimisel planeedile 12 esimest kolonisti. Nad peavad seal mõnda aega elama ja kui kõik hästi läks, siis alles pärast seda saabub suurem osa rahvast.

Planeet ei ole väga külalislahke, sellel on tolmutormid, meteoriite ja meteoroide langeb iga 20 sekundi järel. Õnneks on planeedi pind suur ja tõenäosus, et selline kingitus baaslaagrisse jõuab, on üsna väike.

Kõigil kolonistidel on individuaalsed võimed ja õigete kalduvustega inimeste suunamine õigetele tööliikidele võib nende tõhusust oluliselt tõsta.

Kui mõni ressurss otsa saab, ärge heitke meelt, laagris on väike varu, mis võimaldab ilma nendeta hakkama saada, kuigi mitte kauaks.

Ühe näpuotsaga saate alati taotleda kohaletoimetamist Maalt ja suure tõenäosusega saate vajaliku üsna kiiresti kätte.

Parem on proovida ise hakkama saada, hankides vajaliku kohapealt. Kõige keerulisem saab olema metallide kaevandamine. Fakt on see, et see nõuab inimeste otsest osalust ja seda ei saa teha robotid. See tähendab, et töötajate elutingimuste tagamiseks tuleb kuplid ehitada sobivatesse kohtadesse.

Mängul on väike skript, mis on selliste mängude puhul haruldane. Kohapeal võib juhtuda sündmusi, mis mõjutavad teie missiooni pakkumist.

Ärge unustage arendada uusi tehnoloogiaid. Iga mängu alguses luuakse arenduspuu juhuslikult. Seega saate mõnel muul ajal, stardis, ennekõike teadussaavutusi, mis viimases mängus selgusid teile alles lõpus.

Surviving Mars tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami platvormilt või ametlikult veebisaidilt.

Hakkake kohe mängima, et õppida tundma punase planeedi saladusi ja kolida sinna elama!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more