Järjehoidjad

Mõõgakalda legendid

Alternatiivsed nimed: Sword Coast Legends

mõõkranniidi legendid: fantaasia maailmas.

Kes loobub rollimängu fantaasia mängust, mis on särav ja dünaamiline? Fänni suunad on juba oodanud midagi värsket, ja mäng Sword Coast Legends on muutunud kõrbes vee allikaks.

, nagu 19. 10 2015 mänguasjade stuudio n-Space ilmus Windowsile, Linuxile ja Macintoshile ning 2016. aastal Digital Extremes kirjastaja lubab selle PlayStation 4 ja One Xboxi jaoks vabastada, fännid saavad juba alla laadida Sword Coast Legends oma reisi alustamiseks.

Mäng on palju ühist sama suuna mängutoodetega, kuid see jääb algupäraseks ja tal on erilised erinevused:

 • Ühtne kampaania
 • Põnev lugu
 • Taktikaline võitlus
 • Aktiivne paus
 • 6 tähemärgiklassi
 • 10 00095 võistlust, millest valida
 • Dungeon Master Mode Režiim, mis aitab teil luua oma seiklusi ja seejärel pakkuda oma sõpradele

Eepilise loo algus.

Magia maailmas on unikaalsed seadused ja inimene ei mõista neid, ei saa neid seletada, kuid seda saab aktsepteerida. Kui kaua rada on rändav ja miks keegi ei suuda kõige lühemat marsruuti Faernisse, ei vasta keegi teile, aga lihtsalt õlakehitus õlgadele, öeldes, see tähendab, et see on vajalik.

Aga siin olete, kui olete otsustanud alla laadida Sword Coast Legends, ja on aeg tutvuda kohaliku elanikkonnaga, kelle hulgas on piisavalt nomadid, põllumajandustootjad, julmad barbarid ja väikesed hõimud. Nende kohal on religioossed kultuurid ja igasugused gildid, mida juhivad jõukad valitsusametnikud.

Linnas on 6 klassi ja 5 võistlust, mis on alati valmis uuteks võistlusteks. Plii iseloomu kuulub palgasõdurite gild, mis loodi nii kaua aega tagasi, et isegi vanemad ei mäleta seda aega. Aeg on muutunud ka hävitamise põhjuseks, ja gild ei tundu enam nii võimas kui vanadel aegadel, kuigi see on endiselt kaasas kaubavagunitega, kaitstes seda ahne bandiidide eest.

Järgmisel reisil on kangelastel ja tema sõpradel kummaline unistus, kus deemonid lubavad neile hävitamist. Niipea kui nad ärkasid, muutus unistus reaalsuseks, vaenlased ründasid oma haagissuvilaid hea varustuse ja organisatsiooniga. Jõud olid ebavõrdsed ja paljud tapsid kohapeal. Gildi põletatakse ka maapinnale ja te üritate mõista, mis toimub.

Batles on loomulik tegevus, mis paneb kogu mängu alla ja kuna neid ei saa vältida, saate oma meeskonna tegevuse paremaks koordineerimiseks kasutada igal ajal ajutiselt peatamise funktsiooni.

Kui mõõk Coast Legends arvutil, saate valida ühe kangelase, kuid ta ei jää üksi kaua aega, et liituda relvade seltsimehega. Samuti peate neid varustama, tõstma talendi taset ja valima järgmises kampaanias kõige väärtuslikuma. Teie ettevõte on mõeldud läbima mitmeid teid, täitma missioone, tegelema võitlustega, korraldama dialooge, täitma külalisi, otsima ja uurima haudasid, katakombe, varemeid, vangikondi ja labürinde. Suure informatiivsusega on reisimine läbi Faerrioni ja Luskani rannarahvastega, kes on tuntud oma kuritegeliku käitumise ja salakaubaveo poolest.

mängijat ise otsustavad, kuidas kõige paremini tegutseda lukustatud linna sisenemiseks, teha koostööd selle inimesega või mitte. Külaliste seas oli liiga palju huvitavaid asju, et magada ilu, uurida või röövida stump ise puust käntsast.

süsteemi miinimumnõuet

  OS
 • : Windows 7/8 (8. \ T 1) / 10 (ainult 64-bitine)
 • Protsessor: Intel Core 2 DUO E6700 @ 2. 66 GHz / AMD Athlon 64 X2 6000 +
 • OP: 4 Gb
 • Paik ruum: 11. 5 GB
 • videokaart: NVidia GeForce 8800GT / AMD Radeon HD 4850 või parem (DirectX 11)
 • Helikaart: ühildub DirectX
 • -ga
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more