Järjehoidjad

Mõõgad ja Potions 2

Alternatiivsed nimed: Mõõgad ja Potions 2

Mäng Swords ja Potions 2 [_2_ ] on jätk oma auhinnatud eelkäija. See projekt ka uhke ilus graafika ja suurepärane gameplay. See mäng - see on vajalik läbida külma talve õhtul. Just see, mida te otsisite, kas pole? Sul ei ole aega igavust, sest nüüd sa pidevalt pead jälgima olukorda oma kauplus.

Jah, täpselt, Swords ja Potions 2 [_1_ ] Online aitavad teil saada omaniku väike kauplus. Teie peamine ülesanne, mida läheb vaja pidevalt püüdma täita kogu mängu - täiendada oma tootevalikut uute toodete, müüa rohkem tooteid klientidele, et olla võimeline juurdepääsu uutele saladus retseptid. Noh, muidugi, sa pead tegema oma kauplus kasu teile. Õpetada ja parandada oma pood, saata reisija täitma uusi ülesandeid ja külalistele, et nad ei tõsta oma taset, mis võimaldab teil suurendada kauba maksumusest poes müüdavat.

See mäng - tüüpiline online-projekti, nii edasi, mis on juba muutunud traditsiooniks Swords ja Potions [ _2_] 2 registreeritud tuleb alustada mängimist. Sa ei tohi segi ajada asjaoluga, et nüüd juhtimise mäng ei ole sõna vene keeles. In the end, projekti disain on nii lihtne ja taskukohane, et ei ole raske toime tulla selle põhijooned ja tegelema, kuidas õigesti täita registreerimisvorm.

1. Registreerimise protsess võib alata, siis on vaja täita vastavat vormi lehe vasakus osas peamine ekraan projekti.

2. Täitke kõik väljad, et seda kattev näpunäiteid ja nõuandeid süsteemi. Kui kõik on täidetud, vajuta link « Logi kuni kuni mängida nüüd », siis võite alustada Swords ja Potions 2 mängida .

Eelnõu kõik ostjad, kes külastavad oma kauplus, mis on jagatud eri klassidesse vastavalt nende vajadustele. Valmistada olema, et seal on palju kliente, ja kõik nende nõudmised peavad olema täidetud. Nagu iga poe kliendid, nad teilt küsida kauplema ja viib hinna alla - see on tõesti, kui sul võimalik harjutada oma oskusi inimsuhete.

Play mäng Swords ja Potions 2 on ka huvitav, sest nüüd on sul võimalik palgata töötajaid. See aitab teil paremini teenindada kliente ja aidata kaasa linna arengule. Noh, muidugi, võite tunda tõelist boss. Kõlab ahvatlev!

Võite käivitada järgmise nõustaja:

1. Loitsija, kes tunnevad tume kunst.

2. Sepp.

3. Bowyer.

4. Juveliir.

Nagu elus ikka mängus peate järgima mõningaid põhireegleid. Näiteks, kui ostja nõuab võimatut, siis on parem talle vastata rike. Kunagi jääda ja areneda.

See mäng aitab teil arendada liidrid on oskusi, ja mis kõige tähtsam teha Swords ja Potions 2 vaba !

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more