Järjehoidjad

Sõja sümfoonia: Nefilimi saaga

Alternatiivsed nimed:

Symphony of War: The Nephilim Saga taktikaline käigupõhine strateegia klassikalises stiilis. Mäng indie arendajatelt. Loojateks on kolm inimest, kes on inspireeritud Sega ajastu mängudest. Mängu graafika on piksliline, muusika on hea üheksakümnendate mängutööstuse vaimus. Selliste mängude põhikomponent ei ole atraktiivne pilt, vastupidi, alguses ei pruugi see teile meeldida. Kuid pärast paari minutit mängu paneb süžee andestama ja unustama kõik visuaalse kujunduse puudused. Mängus saate hallata meeskondi, arendada kangelasi ja täita erinevaid ülesandeid.

Teid ootavad 180 tüüpi ühikut.

Rohkem kui 50 kangelaseklassi:

  • Vibulaskjad
  • Draakonid
  • Mages

Ja palju muud, kogu loendi leiate, kui esitate Symphony of War: The Nephilim Saga.

Sõdalaste klass areneb mängu käigus. Näiteks vibulaskjast saab lõpuks amb ja ta teeb veelgi rohkem kahju ning amb vibumees muutub lõpuks ambvibu musketiks.

Mängu ajal näete kaardil kangelast, kuid see pole üksik reisija, vaid terve meeskond. Niipea kui jõuate vaenlasele lähedale, aktiveeritakse võitlusrežiim, milles teie üksused alustavad lahingut vaenlasega.

Võitlus toimub automaatselt. Lahingu tulemust mõjutab armeede arv, üksuste paiknemine lahinguväljal.

Lisaks on võimalik saada eelist, valides õige võitluskoha. Näiteks vibulaskjad on tõhusamad metsas puude vahel või kõrgel maapinnal. Mõjutab lahingu tulemust ja ilmastikku, kaotab ratsavägi vihma ajal märkimisväärselt oma kiiruse eelise. Peate arvestama iga pisiasjaga ja võit on teie.

Lisaks põhiloole saate tegelaskujudelt, kellega kohtute, võtta lisaülesandeid. Mängust leiate tohutu fantaasiamaailma, mis on täis erinevaid elanikke.

Kampaaniat on võimalik mängida kurjategijatena.

Mängu uuendussüsteem on üsna keeruline. Peate hoolikalt läbi mõtlema, milliseid oskusi parandada. Kogemusi kogutakse lahingute käigus või võluesemete kaudu.

Oskuste puul on kolm haru

  1. Sõjaakadeemia
  2. Taktika ja käsk
  3. Käsitöö ja tehnoloogia

Valige, millist haru soovite arendada.

Seadetes määrake, kas teie sõdalased surevad lahingute ajal või pärast seda, kui nad saavad taastuda.

Värbage lahingute vahepeal uusi võitlejaid kulla saamiseks. Võimalik on palgata arenenumaid sõdalasi, kuid nende arv on piiratud.

Siit leiate hea süžee, kuigi ilma suurema intriigita. Mäng on sõltuvust tekitav, kergesti haaratav.

Seikluse ja paljude lahingute käigus võib peoliikmete vahel tekkida sõprus. Või isegi romantilised suhted. Selliste manuste olemasolu annab lahingute ajal lisavõimalusi.

Varustus loeb palju. Peate seda õigeaegselt värskendama, niipea kui leiate valiku, mis on parem kui see, mis teil on.

Symphony of War: The Nephilim Saga tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami portaalist või ametlikult veebisaidilt.

Kui teile meeldivad 90ndate klassikalised mängud, ei saa te seda meistriteost mööda vaadata! Kuid isegi kui te pole kunagi proovinud selliseid mänge mängida, tasub proovida, suure tõenäosusega naudite seda!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more