Järjehoidjad

sZone Online

Alternatiivsed nimed: Zone Online'iga, tsoonidega

Game sZone Online: väljajätmise tsoon on tagasi.

Ebaõiglaselt unustatud stalkeriteema sai uue elu andva süsti ja elab tagasi. Pärast pikki läbirääkimisi Ukraina stuudio GSC-ga, mis esmakordselt tekitas Tšernobõli tsoonis mängude huvi, tulles välja esialgne lugu stalkeritest, ei saanud Vene arendajate firma Cybertime luba toote originaalnime kasutamiseks ja kutsus seda seetõttu erinevaks. Kuid mäng sZone Online püsis nii, et see on juba saanud klassikaks.

Beie, enne kui multiplayer shooter, kus mängija töötab esimesel inimesel, kuid võib minna kolmanda osapoole vaatele. Sa pead juhtima stalkerit, kes satub pahatahtlikku, võluvasse ja salapärasesse väljajäetustsooni, kus elavad koletised - loomad, kes on muteerunud plahvatavas tuumaelektrijaamas kiirguse mõjul.

Ei ole krundi krundi ja igaüks tegutseb oma fantaasiate ja võimete järgi. See ei ole nii lihtne, sest peate kohanema maailma, kus puuduvad kindlad vastused, kus isegi maastikud on ebastabiilsed.

Kangelase loomine.

Alustades mängima, et nende ohtlikud seiklused loovad kangelase. Mitmed välimuse seaded annavad talle äratuntava unikaalsuse. Järgmiseks peate otsustama, kas soovite olla nende maade või uustulnukana. Erinevus on ilmne - aborigeenid, see on põliselanikkond, kes evakueerimise ajal oma kodudest ei lahkunud. Välismaalased jõuavad siia kasumi poole, lootes saada rikkaks leitud esemete müügist.

See valik mõjutab oskuste ja olemasolevate kutsealade loendit, kuid ei mõjuta mängu.

Professionaalid:

 • Sõjavägi: snaiper, ründlennukid, commandos
 • Vrach
 • Insener: Repairman
 • Teadlane: teoreetik
 • Hunter
 • Druid: healer
 • Warrior: Melee Fighter, kaitsja
 • Liider: naistepuna
 • Inventor
 • Teadlane: Naturalist

ellujäämise kunsti.

Kui teil juba on kangelane, saate alustada sZone Online'is mängimist, uurides territooriume. Kangelane saabub rongiga Liubechi linna jaamas. Esialgu ei saa ta edasi liikuda, kuid pärast mitmeid lõpetatud külalisi läheb ta edasi. Väljaspool Lyubechit vestelda NPC-ga, et teada saada kasulikku teavet ja saada esimene ülesanne.

Toy klient ja selles osalemiseks tuleb sZone Online alla laadida. Mis sulle meeldib - saate seda tasuta teha. Alates sellest hetkest algab tõeline lõbus - mutantide rünnak, kokkupõrked konkurentidega, esemete otsimine, ebanormaalsete püüniste vaheline manööverdamine. Leiad täieliku üllatuste kimp, mis on võimalik ainult inimkonnale nii võõras maailmas.

Tõhusamate rünnakute ja ülesannete täitmiseks ühendage rühmad teiste mängijatega. Aga isegi kui teil õnnestub saada haruldane artefakt, ärge enneaegselt unistage inimväärset tasu. Teadlased on oma ostudes väga selektiivsed ja kõik teemad ei ole valmis nõustuma. Isegi kui nad röövivad teie saagiks, kujutavad nad hinnakujundust ja huvi puudumist.

Seal on marauders, kes on maitsvad kellegi teise heaks. Miks riskida oma nahale, kui saad kasu nendelt, kes pöörduvad ohutsoonist välja ja ei suuda täielikult vastu seista? Sellepärast on kaaslased nii tähtsad - koos te ei ole nii lihtne saak.

Kangelase oskuste süsteemis pakub online-mänguvööndi mäng järgmisi arengusuundi:

 • Survival - sõidab läbi territooriumi ja koguge artefakte
 • Support hõlmab prügikasti

  0 objektide loomist

 • Võitlus - tappa kõik, mis blokeerib tee.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more