Järjehoidjad

Taern

Alternatiivsed nimed: Taern

Taern Mäng on põnev arvutimäng, mis on täis erinevaid külalistele. See mäng peetakse dünaamiline, multiplayer mäng, mis on välja töötatud žanr RPG.

Mängus sa kohtub Taern online käesoleva taktikaline võidelda süsteemi.

Game Pride Taerna registreerimine on võimalik ainult neid kasutajaid, kes on täis kaheksateist aastat. Sa võid registreerida mängus Pride Taerna kui vali

  1. Sinu e-posti aadress.
  2. Tema unikaalne parool.
  3. Pärast oma sündi.

Mängus saab mängida Taern valitud klassi. Mõne neist saab uurida selles ülevaates:

  1. Archers - klass, kes teab, kuidas rünnata eemalt. See võib põhjustada tõsiseid füüsilisi kahjustusi. Ka selles klassis on suurt elujõudu.
  2. Shaman. Voodoo - nad kasutavad nõrgad inimesed nende endi huvides. Sellesse klassi reisib üle maailma. See Shaman arvutab teie vaenlased pikamaa.
  3. Barbarid - klass, mis on võimas rünnak. Ta on väga tugev lähedalt. Teda võimul halvem kõikidele teistele liikidele.

Game Pride Taerna okuet teil maaliline maailma tohutu tiheda metsa ja kaunist järve.

Game Pride Taerna mängida peate olema küljel üks Empires: tuulekellad või Taera.

Chimes Empire ründasid Empire Taera. Nad põletasid kohaliku domeeni, röövitud ja jõudis pealinna kuninglik linnus Korelamon.

Taernskaya armee otsustas astuda vaenlased uhkuse ja juhitud King Kandel tuli lahing. Kahjuks nad kaotasid, ja kuningas langes lahingus Kandel.

Nüüd miski ei saa peatada julma Empire Chimes. Kõik lõkke ümber hakkas põlema. Peaaegu kõik on surnud ja need, kes elasid mõtlesime, kuidas pääseda, selle asemel et jätkuvalt lahingut. Sellest hetkest algas suur põgenemine ookeani.

Mängi mängu Pride Taerna soovite, alustades jäänuseid tema sugulased. Sa pead tiir väga pikk, kuid sa mine linna, kus saab leida varjupaika. Aga lõõgastuda seal ja siis ei õnnestu. Sa oodata uut lahingut.

Game Pride Taerna Internetis peate esmalt valida iseloomu. Kui valite iseloomu, siis võtab tund on sõjas.

Sa pead päästa hukkumisest nüüd riik, mis oli kunagi edukas kaunis maakohas.

Pakkudes põnev omakorda põhinevad lahinguid. Võite Fight on üks kõige lojaalne abiline või suure grupiga meeleheitel sõdurid.

Siin tekib põnev lugu, ja täiesti värvitud maastik, mis eristab seda mängu puhata.

Kõige huvitavam ja põnevam asi on see, et oma märki ei ole lihtsalt järgige, et on leiutatud arendajatele. Elad päriselus koos kõik märgid. Sul on valida mängu: olla kaabakas, pätt ja koheselt saavutada kõiki oma eesmärke või et jälgida tee õilis rüütel.

Game Pride Taerna Internetis võitnud tohutu edu tänu oma gameplay, märke ja muid funktsioone!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more