Järjehoidjad

Rauast sabad

Alternatiivsed nimed:

Tails of Iron on uskumatu RPG-mäng teie arvutile. Siinne graafika erineb teistest mängudest. Kõik tegelased ja ka maastik on käsitsi joonistatud, see on kunstnike tehtud tohutu töö. Muusikaline seade täiendab suurepäraselt mängu kirjeldamatut atmosfääri ning häälnäitlemise tegi paljudele RPG fännidele tuntud Doug Call ise.

Rotti troonipärija Reggie rollis peate tegelema teie maad okupeerinud kärnkonnaklanni väljasaatmisega.

Ärge oodake kerget võitu, iga viga võib mängus kaasa tuua peategelase surma ja kaotuse.

Teel võidu poole ootavad teid palju väljakutseid:

  • Avastage kuningriiki
  • Muutke Reggie võitlusstiili, et teil oleks lihtsam võita
  • Koguge ressursse ja teenige raha
  • Leidke unikaalsete esemete joonised
  • Looge uusi relvi ja parandage need õigeaegselt
  • Kogemuste saamiseks täitke kõrvalülesandeid

Mängu alguses on sul võimalus koondada liitlasest koosnev meeskond, kes aitavad sind nii lahinguväljal kui ka tervendavate jookide ja relvade loomisel. Avaneb isegi võimalus ehitada mootorsoomusauto, mis raskel reisil kindlasti üleliigne ei lähe.

Reggie'st peab saama võitlusvirtuoos, vastasel juhul ei tule ta missiooniga toime. Teie otsustate, milline võitleja temast saab. Arendage oskusi, mis on vajalikud võitluseks stiilis, milles suudate kõige paremini võita.

Võitlussüsteem on keeruline tänu tohutule trikkide, veeremiste, hüpete ja saltode arsenalile. Ärge seiske paigal, kui soovite võita, peate lahingu ajal pidevalt liikuma.

Sellise lahingusüsteemiga lahingud näevad suurejoonelised välja, mida selliselt käsitsi joonistatud mängult on raske oodata.

Mängus pole lihtsat režiimi, vaenlased on halastamatud ja ägedates lahingutes on väga lihtne kaotada.

Pidage meeles, et te ei võitle ainult armsate konnade vastu, osa vaenlase armeest on zombid, keda saab võita ainult neile tõsiste vigastuste tekitamisega.

Ärge kiirustage võitlema vaenlase armee kindralite ülemustega, esmalt on parem kogemusi hankida tavaliste sõdurite alistamisega.

Ülemused võivad igaühes hirmu tunda. Igaüks neist on ainulaadne, kuid neil kõigil on nõrkusi. Mõelge ja leidke viis nende võitmiseks. Lihtsalt läbi surumine pole valik.

Ärge unustage lahingumissioonide vahel valmistada tervendavat jooki ja toitu. Parandage varustus ja relvad enne, kui need muutuvad täiesti kasutuskõlbmatuks. Kui teil on õnn leida haruldase relva või turvise plaan, on parem mitte viivitada selle meisterdamisega.

Lisaks tuleb tähelepanu pöörata vaenlase armee poolt kuningriigile tekitatud hävingu parandamisele.

Tails of Iron'i mängimine on keerulisem, kui esmapilgul võib tunduda. Siin on kõik välja joonistatud, kuid te ei tohiks projekti seetõttu kergelt võtta, see on tõsine mäng, mitte lihtsalt järjekordne meelelahutus üheks õhtuks.

Tails of Iron tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks pole see võimalik. Mängu saate osta ametlikul veebisaidil või mõnes kauplemisportaalis. Ametliku koopia ostmisega motiveerite arendajaid jätkama uute kvaliteetsete mängude väljaandmist.

Hakka mängima ja ära lase ohjeldamatutel konnadel kogu maailma üle võtta!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more