Järjehoidjad

Tales of Solaris

Alternatiivsed nimed: Tales of Solaris

Game Tales of Solaris ühendab parima kvaliteediga RPG mängud sulam klassikaline nüanssidega anime. Bright, rikas graafika ja lõbus lugu võib meelitada, nii et mida kavalat, juba tõmbab palju mängijaid üle maailma. Regulaarselt infohulk selle mängu foorumeid ja uuendatud lehekülgede sotsiaalsed võrgustikud, kus projektis osalejad arutavad aktiivselt suundumusi ja omadused mängu.

Tales of Solaris Online aitab teil liikuda vapustav mandril, mis võib eksisteerida edukalt maagia ja võimu masin. Kuid jõugud üritavad täita oma võigas missiooni ja riigipöörde selles rahulik mandril. Sa saada mõne mängu Order, kes ühinevad käesoleva enneolematu sõda ja võitlevad taastamise reaalne ajalugu. See on mõeldud viia käesoleva korralduse Heavenly kontinendilt uut elu ja aidata tal avada uue lehekülje oma ajastu. Kuid see saab olema esimene, ja hiljem, kui saad oma jalad märjaks mäng oma sõpradega suutma tõendada, et saab olema palju tugevam ja võimsam.

See on online mäng, kuid kuna sa kohe pead meeles pidama, et Tales of Solaris registreerimise protsess on vaja. Isegi asjaolu, et hetkel juhtimisel mängu kohandamine mäng ei ole mõeldud inglise keelt kasutajad, ning kogu teave on esitatud inglise keeles, see on ikka nepomeshaet sa teada kõik spetsiifikat vormide täitmist, samuti põhijooned gameplay.

Alustada registreerimise protsessi, tuleb klõpsata nupule «Game Avaleht», mis asub ülaosas vasakul mängu ekraani.

Näete erivorm pärast täidis, mis saab käivitada Tales of Solaris mängida. Sa pead sisestama oma kasutajanime ja parooliga ning oma aadressi sisestamise elektrooniline postkast.

Kui soovid, et iga uus liige projekt registreeritakse üks asjakohaselt arvesse sotsiaalsete võrgustike, Facebook, Google, Yahoo või Paypal, mis aitab protsessi kiirendada.

Nüüd mängida Tales of Solaris veelgi huvitavamaks, sest arendajad olid fikseeritud mitmeid vigu. Ja täna selles projektis rakendatud uut süsteemi dünaamilisi lahinguid, vaadata, et nüüd saab ainult hingeldades. Erinevaid mängu transpordiliikide võib oluliselt muuta tuttav liides projekti. Enne mängu, siis on vaja valida mängu server ja vali klass ja nimi anda oma iseloomu.

Praegu Tales of Solaris tasuta saab mängida nagu märgiklassid:

Warrior.

Mag.

Snaiper.

Sage.

Unit.

Priest.

Ja siis on võimalik, et on lemmikloom ja too ta üles. Saad valida rohkem kui 150 liiki loomi, millest igaüks on erinev mitte ainult välimuse, vaid ka täiesti individuaalne iseloom.

Mine seiklus! Sest nüüd leiad tohutu hulk ülesandeid ja külalistele. Sa pead ületada mitmeid takistusi, enne kui õnnestub.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more