Järjehoidjad

Räägib Tom Hero Dash

Alternatiivsed nimed:

Talking Tom Hero Dash on veel üks põnev mäng sarjast, mis räägib rääkivast kassist nimega Tom. Kõiki neid mänge saab mängida mobiilsetel mänguplatvormidel. Suurepärase kvaliteediga koomiksistiilis 3D-graafika meeldib mängijatele. Nii peategelasele kui ka tema sõpradele, aga ka kogu mängumaailmale annavad hääle professionaalsed näitlejad. Muusika võib parandada isegi halva tuju.

Seekord pead päästma oma sõbrad, kelle salakavalad kährikud röövisid ja naabermaailmadesse peitsid.

Enne kui mängite Talking Tom Hero Dashi, valige tegelane, mis teile meeldib, ja hakake taga ajama.

  • Koguge teel münte
  • Põrgege takistustest kõrvale ja hüppage üle takistuste
  • Rünnata kõiki kährikuid, kes üritavad sind peatada
  • Kasutage leitud võimendusi, et kiirendada või mõneks ajaks isegi võitmatuks saada

Kõik see muudab mängu tõeliselt unustamatuks. Iga uus tase sunnib teid marsruudi ületamiseks näitama kogu oma leidlikkust ja välkkiire reaktsiooni.

Igal marsruudil on oma takistused ja uued pesukaruvaenlased. Võimalik, et te ei saa seda esimest korda täita. Kuid ärge muretsege, saate kõik kogutud mündid ja saate uurida, mida arendajad seekord teile ette valmistasid. Kasutage seda kõike järgmistel katsetel oma skoori parandamiseks.

Järk-järgult saate oma sõbrad vabastada. Mida rohkem neist on vabaduses, seda lihtsam on mängida. Kasutage nende supervõimet edasiliikumiseks ja teiste päästmiseks.

Raccoons liigub hõlpsalt maailmade vahel ja te peate jälitamise ajal kõik need asukohad läbima.

Lisaks tegelase valimisele saate kohandada tema välimust.

Laiendage oma teenitud rahaga riidekappi ja valige peategelase stiil. Selleks on parem käia sagedamini poes. Seal saab raha või mänguvaluuta eest lemmikule uusi riideid osta. Valik on uuenenud ja väga sageli on allahindlusi. Mängus pole esemeid, mis on saadaval ainult raha eest. Soovi korral saate kõike tasuta. Pärast raha kulutamist saate selle asja pisut kiiremini kätte ja tänate arendajaid rahaliselt nende raske töö eest.

Püüdke mitte jätta mängupäevi vahele, et osalemise eest auhindu saada. Eriti väärtuslikud kingitused ootavad teid pühade ajal. Sellistel päevadel saate lisaks osaleda sellele kuupäevale pühendatud võistlustel. Auhinnad sellistel võistlustel on ainulaadsed ja neid on peaaegu võimatu muul ajal võita. Saate mängida nii kohapeal kui ka konkureerides teiste mängijate või isegi oma sõpradega võrgus.

Kontrollige aeg-ajalt mängu värskendusi. Värskendustes avavad arendajad teile uusi maailmu mitmel tasemel ja lisavad muud sisu.

Talking Tom Hero Dashi tasuta allalaadimine Android-s saate jälgida lehel olevat linki.

Installige mäng, et aidata vanadel sõpradel ületada kõik raskused, võita pesukarud ja nautida taas kogu seltskonnaga mängimist!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more