Järjehoidjad

Räägib Tom Time Rush

Alternatiivsed nimed:

Rääkiv Tom Time Rush on mobiilplatvormidele mõeldud mäng, kus kohtute maailmakuulsa rääkiva kassiga nimega Tom. Uskumatu koomiksistiilis graafika rõõmustab kõiki mängijaid. Selle tegelasega mängudes mängiv hääl on alati suurepärane ja muusika ei jäta kedagi ükskõikseks.

Mängus kohtute mitte ainult Tomiga, vaid ka kõigi tema sõpradega:

  • Angela
  • Henka
  • ingver
  • Bekku

Tulge nendega kõigiga põnevale teekonnale läbi maagiliste maailmade.

See üritus ei olnud ette planeeritud, seega on teile varuks palju üllatusi.

Loo jooksul leiab sõpruskond Võluvärava. Ettenägematu sündmuse tagajärjel otsivad nad kalliskive läbi uskumatute maailmade seiklusel.

Rännaku jooksul osalevad peategelased tagaajamistes ja kohtuvad uute sõpradega.

Enne mängu alustamist pole üleliigne õpetuse läbimine. Juhtimine siin pole keeruline, kuid kui mängite selle žanri mänge esimest korda, ei tee see teile haiget.

Enne võistlust on sul võimalus valida ükskõik milline oma lahutamatutest sõpradest ja koos temaga distants läbida. Iga tegelane on saadaval mängu esimestest minutitest, selle avamiseks pole vaja aega raisata, piisab, kui teha valik ja hakata mängima Talking Tom Time Rush.

Iga uus maailm on eelmistest erinev. Kõikjal on uusi vaenlasi, kes püüavad teid peatada, ja erinevat tüüpi takistusi, mida olete varem kohanud. Kohanemine võtab aega, kui esimesel katsel finišisse ei jõua, naerata vaid, hiljem õnnestub kindlasti.

Mõnel juhul sõltub võit või kaotus marsruudi õigest valikust. Valige harudest suund, mis teile kõige rohkem meeldib.

Koguge boonuseid, mis võimaldavad tegelasel arendada ülehelikiirust. Kasutades boonust õigel ajal, on sul isegi võimalus muuta kaotus võiduks.

Peale selle saate kiirendamiseks kasutada spetsiaalseid sõidukeid.

Pidevad tagaajamised on lõbusad, kuid tegelaste välimuse muutmine pole vähem põnev. Läbisõidul saab hankida sadu erinevaid riideid ja ehteid. Kombineerige neid rõivaid vastavalt oma soovile ja muutke tegelased ainulaadseks.

Tulge mängima Tomi ja tema meeskonnaga ning saage igapäevaseid ja iganädalasi sisselogimisauhindu.

Kontrollige mõnikord mängupoest. Sellest leiate palju huvitavat mängusisese valuuta või pärisraha eest. Raha pole vaja kulutada, kõik, mida poe sortimendis näed, saad rohkem aega kulutades tasuta.

Pühade ajal muutub mäng tundmatuseni. Seal on uued marsruudid ja isegi pidulikud maailmad, kus ootavad teid uskumatud auhinnad, mida muul ajal võita ei saa.

Saate Android-s tasuta alla laadida

Talking Tom Time Rush, järgides sellel lehel olevat linki.

Kui igatsete armsat Tomi ja tema sõpru, peate selle mängu kindlasti installima!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more