Järjehoidjad

Tank Future Force 2050

Alternatiivsed nimed: Tank Future Force 2050

Game Tank Future Force 2050 tuleviku tankid.

Kui olete väsinud võitlusest reaalsete sündmuste korral, pöörake tähelepanu Studio Awesome Action Games poolt välja töötatud Androidi projekti Tank Future Force 2050 jaoks. Mänguprotsessis osalejateks saades transporditakse teid aegsasti, kui soomustatud sõidukid on oluliselt muutunud. Seda on ikka veel lihtne teada saada, kuid võltsimine ja võimalused on astunud kaugele ette ja kahe suurtükiga paak ei tundu enam uudishimu.

Ka ise tunned innovatsiooni, vajate tasuta Tank Future Force 2050 allalaadimist. See on juba teinud enam kui 50 miljonit inimest, kes on suutnud edastada mitte ainult peamised ülesanded, vaid tutvuda perioodiliselt avaldatud lisades uute missioonidega. 62 miljoni mänguga mängu installimiseks vajate Androidiga versiooni 4-st. 1 Teine võimalus on laadida Tank Future Force 2050 arvutisse ja arendada paralleelset sündmuste rida.

Fantastiline võitlus.

tanki, on nad tankide parvlaevad oma rööbastega vaenlase otsimiseks, ja siis nad pommivad seda. Kes omab ja kes on võõras, et seda lihtsalt tänu masinate üle olevatele lippidele aru saada. Nendest ülalpool on ka elu ulatus, millest selgub, kui palju lööki hoiab armor.

Kuna mäng Tank Future Force 2050 arendab tuleviku sündmusi, on arendajad võtnud endale vabadus ette kujutada, kui palju tehnoloogia muutub. Esialgu ei ole võitlusüksused eriti tänapäevast erinevad, kuid see on alles alguses. Kuna teil on mõni summa mänguväli, saate täpsustada iga detaili. Kõik armor, torn, kahur, veerem, muud tehnilised seadmed võivad uuendada. Kui te vanu funktsioone raskesti ära tunnete, muutub auto nii futuristlikuks. Ootan sind ka:

    Pärast, kui olete veetnud aega angaari omaduste suurendamise protsessis, minge lahinguväljale.

  • Quality graafika
  • Realistlik soundtrack
  • Bright eriefektid
  • Piirkonna ebatavaline geograafia
  • Intuitiivne kontroll
  • Vaenlaste valimine
  • Long uuendused
Siin on kõige huvitavam lahendus, sest vaenlased on igal tasandil järjest rohkem ja nad tegutsevad karmilt.

Teie ülesanne on jälgida kõiki ja hävitada, siis läheb missioon läbi ja tasu leiab tema kangelase. Vaenlase leidmine on üsna lihtne, sest see on märgistatud tundlikule radarile punaste punktide kujul. Lihtsalt jälgige, kus järgmine vaenlase tank peidab ja laske sellel haavatavas kohas. Mõnikord on vaja läheneda praktiliselt tihedalt, nii et koor lööb tugevat kestat.

Juhtimine ja asukohad.

Tank Future Force 2050 mäng pakub üsna tavalist kontrolli. Juhtkangi vasakus nurgas seadme liigutamiseks ja nägemisnuppu paremal pool, lähened ja tulekahju. Isegi kui see on teile uudis, pärast natuke koolitust saate hõlpsasti selle tarkuse omandada. Ilu, liikumisraskused ja reaalsus muudavad saidi takistused. Nad sulgevad silmapiiri ja ei luba näha teiste inimeste varustust. See aitab teil korraldada ambushi, aga ka kõige enam, et keegi teine ​​oleks, nii et natuke tervislik paranoia ei kahjustaks.

Sa ka räägime Donat kohta natuke. Nagu te mõistate, mängib pumpamine mängul olulist rolli, ja iga võitluse rünnak vaenlase tankide koputasin, saad tasu. See puudutab igasuguseid parandusi, kuid vabas režiimis mängimine kiirete ja oluliste muudatuste saavutamiseks on üsna raske. Siis saadavad tulud in-game ostud. Tuleb märkida, et arendajad otsustasid mitte olla ahne ja määrati üsna vastuvõetavad hinnad 24,93-1 258,47 UAH.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more