Järjehoidjad

Mahutid Online

Alternatiivsed nimed: Tanki online, tanki, tankid online mahutid Internetis 2.

Tanki Online - kõige populaarsem brauser kolmemõõtmelise võitleja. Tanki Online mäng ühendab elemente klassikalise "tanchiki" ajastu Dendy, meelelahutus ja dünaamilisus kaasaegse 3D-action filmi. Online Game Tanks Online ei nõua erilisi nõudeid arvutisse ja käivitada mis tahes Interneti-ühendusega arvuti.

Miinimumnõuded süsteemile:

 • Protsessor: Intel Pentium II 450 MHz / AMD Athlon 600 MHz
 • Mälu: 128 MB
 • Graphic mälu: 128 MB

Soovitan:

 • Protsessor 2 GHz
 • Mälu: 1 GB
 • Graphic mälu: 128 MB


Tanki Online 2. 0 mäng, et saad proovida mängida enne registreerimist ja registreerimise enda mängu Tanki Online kiire ja murettekitav .

Registreeri Tanki Online on järgmine:

 • Tuleb sisestada nimi, mille all sa mängid
 • Valige parool ja salasõna cell Replay
 • Vajutage nuppu, et jätkata ja seega kinnitad, et oled lugenud tingimused ja reeglid mängu ja nendega nõus

Mäng Tanki Online registreerimise täiesti tasuta! Esiteks sa mängid mahutites rookie, kuid siis oma hinne kasvab tingitud teatud saavutused: hävitada vaenlane tankid lüüa vaenlase lipud, ravi ja teiste liitlastega Tanki Online mäng, mis põhineb süsteemi sõjaväes. Sõjaväes saavad punkte, seda kõrgem auaste, seda rohkem võimas tank. Play Tanki Internetis tõuseb läbi auastmed, võite parandada keha tank, osta täiendavad vahendid nende sõjamasin. Nii et alustada mängu mängimas Tanki Online lihtne tööle, siis võib tõusta auaste marssal.

Mängi mängu online Tanks Online Sul on elada mängijad, mistõttu on põnev. Teil on võimalus konkureerida samuti koostööd teiste mängijate ja lahingus katsetatud ise põhimõttel "igaüks enda eest" režiimis Deathmatch või saab liituda meeskonda Team Deathmatch, ja võidelda lipu Capture Flag.

Mängides tanki Võite koguda "boonuseid", mis langeb taevast:

 • Kristallid
 • Kiirendus
 • Kit
 • Dual energia
 • Double kaitse

Kristallid - see mäng valuuta, et on võimalik võita lahing, osta või saada kingituseks tellides mäng minu sõbrad. Kiirendus võimaldab kiiresti liikuda saidi ja vältida lööb. Esmaabikomplekt aitab ravida tank. Dual energia teeb oma relva võimsamaks ja kahekordne kaitse teeb oma tank tugevamaks.

For kristallid saab osta oma garaaži erinevaid parandusi tank (suure Calligonum, keha, käed, värvi tank jne

Mäng on saadaval selliste relvade

Smokey - väljastatakse kõigile uutele töötajatele mängud peetakse parimaks at dueling lahinguid.

Flamethrower - rünnata lähedalt, täiuslik relv massihävitusrelv lähedalt, pikamaa see on lihtsalt mõttetu

Twins - hea keskmaa relvi do60 meetrit. On laskekiirus ja võime tulistada alla vaenlase vaatepilt.

Rail - kõige populaarsem relv pikamaa, mis on suur kahju ja võime läbida löök ei Müüa silmist liikuv tank.

Isis - See on ohtlik Nujakka relva 15 meetri, mis kasutab elu kui rünnata vastast tema paranemiseks.

Thunder - relv võitluseks lähedal, keskmaa. On kõrge tulekahju, korralik kahju ja ka võib rünnata mitu vastased. kaotus.

Freeze - relvad sobivad lähiala kuni 20 meetrit. See on arenenud leegiheitja on toime külmutamine.

Ricochet - relv võitluseks iga vahemaa on kuni 80 meetrit. On kõrge ja selle "põrge".

Tanks Online Game huvitav erinevaid asukohti avatud maal keeruliste valdkondade erinevate liftid, aiad jne Mängus on tabeli "List of lahingud", kus saab näha nimi lahing, osalejate arvu, tüüpi asukohta. Ja ka kastis paremal näed lisateavet lahingut. On oluline, et mängida mängu online Tanki Internetis Tutvusta jälgides teatud taktika, et näidata salakaval ja leidlikkus leiutada erinevaid püüniste vastased. Play Tanki Online on väga huvitav ja põnev, nagu mäng võimaldab ajal lahing vestelda teiste liikmete lahing ja uusi sõpru.

Kui Tanki Online mängida järjekindlalt, saame kiiremini saada kõrge auaste ja liidripositsioon seas teiste mängijatega. Nii et võidelda!

Online Tanks - see on mäng, et sa kunagi igavleda ja võitlevad päeval ja öösel!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more