Järjehoidjad

Mahutid Ground War

Alternatiivsed nimed: Mahutid Ground War

Game Tanks Ground War - tasuta multiplayer veebipõhine strateegia sõja teema, sündmused paljastama realistlik kolmemõõtmeline mäng maailmas. Projekti arendaja - Hiina firma Changyou kirjastaja õigusaktid - Mail. ru Group. Toode põhineb kaasaegne mootor Unity, mis kõlab üsna paljulubav. Sa veetakse lahing ja haldamise erinevate mudelite tankid, siis osale aktiivses sõjategevuses. See on täis dünaamiline konkurents mängijad saavad maitsta nii algajad ja need, kes on proovinud läbi virtuaalse ruumi üle. Et võita meistrivõistlustel hullus, mida saab kasutada võimas sõda masinad ja arsenal relvi igasuguseid. See on tore, et kõik seadmed on tõesti taasloodi detail ning vajadust parandada tankid, mis on teie käsutuses, muutes gameplay veelgi põnevam. Kui te ilmuvad lahinguväljal, ei ole lihtsalt meeletult tulistada kahur ja läbi mõelda iga samm, läbi raske õppustel ja valida kõige tõhusam taktika. Sotsiaalse suhtlemise annab Ground War: Tanks Online naabruses. Lõppude lõpuks töötab koos teiste inimestega, et saavutada oma eesmärgid - on kunst ja saate teada seda siin ja praegu, on virtuaalne ruumid tsisternid mail ru. Liitu - ja kogu oma vaba aja on täis põnevust!

Vaja laadida suuri mäng klient ei olnud. Uks avaneb fantastiline maailm Ground War: Tanks registreerimist. Projekt laaditakse Friendster, Facebook, in Facebook ja Twitter . Kui sul ei ole kontot, siis üks neist sotsiaalseid võrgustikke, et see on lihtne kindlaks määrata. Registreerimise protsess hõlmab kasutuselevõtu elutähtsate nagu kasutaja nimi, e-posti aadress ja parool. Tehke seda ainult üks kord, et siis jälle ja jälle nautida oma lemmik ajaviide.

Ground War: Tanks võib olla igaüks. Peaasi, et arvuti peab vastama selline Miinimumnõuded süsteemile: Operatsioonisüsteem Windows XP SP2 / Server 2003 SP1 / Vista / 7/8 või sama linux mac töötleja Pentium 4 toetamine SSE 2, 200 MB vaba kõvakettaruumi ja 512 MB RAM. Valmimisel PTA loojad luban teatada täpsem loetelu süsteemi nõuetele. Aga hirm, et nad on liiga suur, ei ole seda väärt.

Tegelikult mäng Ground War: Mahutid on pika tuntud konkurent World of Tanks. Nende mängude vahel on palju ühist. Ja veel, ei saa projekti nimega meeletu plagieerimise, sest ta jagab palju omadusi, mis võivad huvi pakkuda avalikkusele Internet kapriisne. Tulvil raevukas tank lahingu tegevus ei võimalda kasutajatel miss minutis! Ootan matkamine adrenaliini PvP-lahingutes, samuti palju põnevaid PVE-missioonidel (lisada pärast PTA). In mass lahingud võivad osaleda üheaegselt umbes 30 mängijat. Väärib märkimist, et arendajad luban peagi võime luua kogu klannid.

Mänguplatsil War: Tanks siis, sõidu kerge, raske, keskmise tankid, samuti Sotsialistliku Partei ja ACS. Aja jooksul, Teie tellimus kogu laevastiku lahingumasinad. Kasutada neid tõhusalt, mida pead teadma mitte ainult Z-ehitus (relv, torn, korpuse kere, mootor, raadio, jne), vaid ka suutma pumbata peamised parameetrid, mis sisaldavad tugevust, Armor Corps, kandevõime, mootori võimsus maksimaalne kiirus, mürsk kahju, täpsus, vahemik tulemuslikkuse ja raadios jne Parem väsimatult nõukogude armor ja võita lõputu verine lahingud, võib tunda nagu tõeline kangelane Suure Isamaasõja!

Tsisternid Ground War - see on võimalus kogeda suurejooneline ajaloolisi sündmusi, kogeda tundeid, mis olid nii tuttav meie esivanemad. Noh, kus sa oled, vapper süda? Ära jäta võimalust, et särama vabaaja harrastusega nii huvitav!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more