Järjehoidjad

Tanoth

Alternatiivsed nimed: Tanoth

Tanoth Online - tasuta brauser multiplayer online fantaasia mäng. Tundub, et kuna kogu drag seda stiili tohutu mass inimesi online mäng Tanoth on teine ​​kogumik stereotüüpide ja tulla midagi originaal ei ole enam võimalik. Aga arendajad üritavad metoodiliselt veenda meile seda.

Osale mängus Tanoth kuluda paar minutit. Peate sisestama oma kontole nimi, e-posti aadress ja sa oled valmis mängima! Registreeri Tanoth ja selle lihtsus - on teine ​​pluss riigikassa meeldivaid muljeid projekti.

Jah, võib-olla neile, kes veedab piisavalt aega fantaasia veebipõhine mänge saab märkida projekteerimise mängu mõningaid sarnasusi tema "kolleegid" on žanr, kuid kõik see - väga pinnapealselt. Koor, mis hoiab Tanoth online mäng - selle gameplay. Ja kui ta on uhke oma unikaalsust.

Ja need mängud on hakanud lohistada kõik, kes tüdinenud lineaarsuse ilus graafika.

Interface, mis tutvustab meile Tanoth online mängu, pigem karm ja lihtne. Miski üleliigne Tanoth, mängida lihtne ja loomulik nägemine - ilmselt see oli peamine kreedo oma disainerid. Aga otsingul lugusid ja erinevaid ülesandeid, mängu arendajad ei stinted. Siin lihtsalt palju missioone, iga huvitavam eelmine. Noh, kui teha ilma natuke pretentiousness kõigile omane fantaasia mängud ja hea osa terve huumor?

Mäng meelitab erinevate kategooriate mängijad. Armastus pokorpet keeruliste ülesannete kogunev kogemus ja rikkuse? Siis siin! Kui eelistate tee võimu ja oma moto - "Võitja võtab kõik", mis on just teie jaoks mõeldud võidelda süsteemi, mille saad, kui sa võidad tugev relv, armor ja teisi kalleid meeldivat võlusid elu ratsu. Aga see on ainult siis, kui te võita. Loser ka kaotab peaaegu kõik, mis ta on.

Et mängida mängu online Tanoth saada kõige välja protsess, saad parima Kelk loomad: hobused, draakonid või isegi kuratlik hobune. Kõnealused abilised aitavad teil reisida kaugele, vähendades aega matkata. Suur eelis - parima mount, reisiaeg väheneb peaaegu poole võrra. Aeg varu rubiinid!

Muide, ma ei tea, mida need samad rubiinid on Tanoti mängu raha saab osta päris raha. See on mõeldud neile mängijatele, kes ei ole valmis kulutama palju aega mängu, kuid soovite saada protsessi reisida kogu avarusi Tanoti maksimaalne nauding.

Üldiselt mäng teeb head, kõik see peab rõhk gameplay piisavalt aega ja ettevalmistamise protsessis palju nalja. See teeb mängides mängu online Tanoth tundi.

Dragons, ilusad daamid, pahaendeline mahajäetud lossid, intriigidest ja külmavereline vaenlased - see kõik leiab iga seikleja uskumatu fantaasiamaailmas mängud Tanoth!

Ja sa ikka otsivad, kust põgeneda igavus ja monotoonsus tema elu? Registreeru ja mängima hakata Tanoth - tõestada, et sa oled väärt saada kuulsaim ratsu kuningriigi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more